TimTim

سایت خبر خوان

چگونه به عنوان یک فریلنسر، پیشنهاد خوبی بدهید؟

دوشنبه 22 مهر 98 | 01:00 - virgool.io - 2
امروزه دورکاری یا فریلنسینگ یکی از کارهایی است که عده بسیاری به آن مشغ...
امروزه دورکاری یا فریلنسینگ یکی از کارهایی است که عده بسیاری به آن مشغول اند. این افراد میتوانند با استفاده از این کار درآمدزایی مناسبی داشته باشند در حالی که زمانبندی کاری آن ها کاملا متغیر است. ما در این زمینه، بررسی های بسیاری را انجام داده ایم و در نهایت می توانیم به شما بگوییم که چگونه به عنوان یک فریلنسر، پیشنهاد مناسبی بدهید!

غلط املایی نه!

یکی از مهم ترین کارهایی که حین نوشتن یک پیشنهاد باید انجام دهید این است که بدون توجه به آنچه که می نویسید، نگارش صحیحی داشته باشید. فردی که میخواهد شما را استخدام کند، زمانی که با غلط های املایی مکرر و نگارش نامناسب رو به رو شود از استخدام شما منصرف خواهد شد و به سراغ شخصی می رود که فن بیان مناسبی در نوشتار خود دارد!

پروژه را به درستی بررسی کنید!

اینکه شما بدانید که یک پروژه دقیقا از شما چه چیزی می خواهد، نقش بسزایی در انجام صحیح و به موقع آن خواهد داشت. شما باید اول پروژه ای که پست شده است را به دقت مورد بررسی قرار دهید و سپس پیشنهاد خود را ارسال کنید.

مهارت های خود را به عنوان یک فریلنسر به اشتراک بگذارید!

کاری که باید در این بخش انجام دهید این است که از مهارت های خود غافل نشوید. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که تمامی مهارت های خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید و اجازه دهید که همه این مهارت های شما را ببینید. باید بدانید که در واقع کارفرما در این بخش علاقه خواهد داشت که تمامی جزئیات را بدانید!

حتما بخوانید! تفاوت قرارداد های سایت های upwork و freelancer

📷

زمان بندی!

یکی از مهم ترین بخش های کار شما به عنوان یک فریلنسر زمان بندی است. اگر شما نتوانید کارهای خود را در زمان مشخص ارائه دهید به طور حتم دچار مشکل خواهید شد. ممکن است که کارفرمای شما بخواهد که شما کار را سریعتر ارائه دهید. در این حال نیازی نیست که سوالی بپرسید، تنها به زمان بندی دقت کنید!

برخا برای عده ای از کاربران زمان از همه چیز مهم تر است و به همین دلیل شما هم باید در زمان بندی خود نهایت دقت را به کار ببرید چرا که در غیر این صورت با مشکل روبرو خواهید شد.

پروفایل مناسب بسازید

اگر میخواهید تمام آنچه که باید را در اختیار کارفرما قرار دهید باید یک پروفایل مناسب بسازید. شاید تصور کنید که این بخش مهم نیست اما آنچه که یک کارفرما از شما خواهد دید در واقع پروفایل شما خواهد بود. شما میتوانید در زمینه انجام پروژه ها هرگونه سوالی را بپرسید و در این حال باید به کارفرما نیز اجازه دهید که بتواند پاسخ به سوال های شما را در پروفایل شما پیدا کند.

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، با توجه به کارهایی که باید انجام دهید هم اکنون میدانید که کار شما به عنوان یک فریلنسر در گرو یک پروفایل خوب و همچنین پیشنهادهای مناسب است. بهترین کار این است که زمان مناسب را برای خود ایجاد کنید تا بتوانید پروفایل مناسب خود را بنویسید و همچنین در این زمینه کارهایی که باید را انجام دهید.

📷

فریلنسر بودن را تجربه کنید!

فریلنسر شوید!

در بین تمامی کارفرماهایی که میتوانید آن ها را انتخاب کنید، مهم این است که کدامیک به پیشنهاد شما پاسخ خواهند داد. برخی از کارفرما ها حتی بدون اینکه پیشنهاد شما را باز کنند آن را رد خواهند کرد پس بهتر است که به دنبال دادن بهترین پیشنهاد باشید. زمانی که میخواهید پیشنهاد خود را بنویسید، خود را به جای کارفرما بگذارید و ببینید که آیا پیشنهاد شما در این حد جذاب است که بخواهد آن را بررسی کند یا خیر. اگر نه، بهتر است که در نوشتن آن تجدید نظر کنید.

حتما بخوانید! ایجاد حساب کاربری در سایت PeoplePerHour

زمانی که شما میخواهید به عنوان یک فریلنسر فعالیت کنید باید به نکات بسیار زیادی دقت داشته باشید.این نکات میتواند حتی شامل ساخت اکانت شما هم باشد. هم کانون اغلب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند برای ایران غیر قابل دسترسی هستند و زمانی که آی پی شما شناسایی شود اکانت شما حذف خواهد شد. حتی اگر شما بتوانید اکانتی را بسازید نیز قادر نخواهید بود که از آن استفاده کنید چرا که نمیتوانید از حساب خود برداشت انجام دهید و این به نوبه خود برای شما مشکل ساز خواهد بود.

بهترین کاری که در این زمینه می توانید انجام دهید این است که از یک وبسایت معتبر برای ساخت اکانت فریلنسر وریفای شده کمک بگیرید تا بتوانید به آسانی اکانت خود را مورد استفاده قرار دهید.

استفاده از سایت های فریلنسر خارجی برای شما چه مزایای خواهد داشت؟

شما میتوانید به جای سایت های فریلنسینگ خارجی، از سایت های ایرانی استفاده کنید اما دقت داشته باشید که سایت های خارجی مزایای بسیاری را نسبت به سایت های فارسی دارند. زمانی که شما در یک سایت فریلنسینگ خارجی ثبت نام میکنید پروژه هایی را دریافت خواهید کرد که دستمزد آن ها به یورو و دلار است و در نتیجه شما میتوانید به آسانی درآمدی عالی داشته باشید.

سایت هایی که در ایران تحت عنوان فریلنسینگ فعالیت می کنند، هنوز هم دارای مشکلاتی هستند که از جمله آنها می توان به زمینه های پرداختی اشاره کرد. با اینکه شما در این بخش میتوانید از بانک ها و نحوه های پرداخت امن استفاده کنید اما دقت داشته باشید که تمامی آن ها قابل اعتماد نخواهند بود.

حتما بخوانید! آشنایی و نحوه فعالیت در سایت freelancer.com

زمانی که شما میخواهید به عنوان یک فریلنسر فعالیت کنید در وهله اول باید به دنبال سایت هایی باشید که اکانت فریلنسر را برای شما ایجاد خواهند کرد. این سایت ها معمولا راه هایی مطمئن به شما ارائه می دهند که میتوانید توسط آن یک اکانت وریفای شده دریافت کنید و در نهایت با کار خود، درآمد خوبی را کسب کنید.

وبسایت ما به شما کمک خواهد کرد که این کار را با قیمتی مناسب و در کوتاهترین مدت زمان انجام دهید. دقت داشته باشید که فریلنسر بودن امروزه یکی از شغل های مورد علاقه اغلب افراد است چرا که مزایای بسیاری دارد و شما میتوانید توسط آن درآمد خوبی نیز داشته باشید.

ویرگول,فریلنسر,فریلنسری,سایت های فریلنسر خارجی,freelancer,