TimTim

سایت خبر خوان

با طراحی داخلی لابی هتل آشنا شوید

سه شنبه 27 فروردین 98 | 11:30 - virgool.io - 3
می توانید برای دریافت خدمات طراحی دکوراسیون هتل با گروه نیکا چوب همکار...

طراحی داخلی لابی هتل و دسترسی مناسب

می توان گفت که طراحی داخلی لابی هتل مهم ترین قسمت برای جلب نظر مسافرین است. همچنین این طراحی داخلی لابی هتل است که میزان مدرن یا پیشرفته بودن یک هتل را مشخص می کند. انتخاب صندلی های راحت و بزرگ، طراحی دیوارکوب و نصب یک تلویزیون در ابعاد بزرگ، طراحی خلاقانه فلاورباکس، نور پردازی، لوسترهای لوکس، استفاده از لوازم تزئینی و مجسمه های بزرگ، از مهمترین مواردی هستند که باید در طراحی داخلی لابی هتل به آن ها توجه کنید. در نهایت نتیجه کار طراحی لابی هتل باید به گونه ای باشد که برای بیشتر افراد با سلیقه های متفاوت، کاربردی و مورد پسند شود.

باید به این موضوع توجه کنید که هر موردی که در طراحی داخلی لابی هتل به کار می برید در نهاید تم طراحی لابی را مشخص می کند.

لابی یک فضای چند منظوره برای ورود مسافران، پذیرش اتاق، گذراندن اقات فراغت مهمانان و فضایی برای قرارهای ملاقاتی مهم است. پس طراحی دکوراسیون داخلی لابی هتل به شکلی که نیاز تمامی افراد را رفع کند، هتل شما را به گزینه انتخابی برای بسیاری از افراد تبدیل می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی لابی هتل، انتخاب سبک چیدمان و اثاثی که برای دکور آن استفاده می شود، می تواند عامل شهرت و محبوبیت طراحی دکوراسیون هتل شود.

طراحی کانتر پذیرش در طراحی داخلی لابی هتل

بافت، رنگ و سبک دکوراسیون حوزه پذیرش در هتل باید متعادل و مطابق با ارگونومی بدن انسان برای عملکرد مناسب و دارای کانتر پذیرشی راحت، شیک، کاربردی برای ارتباط بین کارمندان و مهمانان باشد دید مناسب و ارتفاع مناسب صمیمیت و آسایش بیشتری را ایجاد می کند و از نظر ذهنی محیطی راحت و مناسب تر را تداعی می کند.

انتخاب کفپوش در طراحی داخلی لابی هتل

به دلیل تردد زیاد در لابی هتل انتخاب کفپوش مناسب از اهمیت زیادی در طراحی داخلی لابی هتل برخوردار است. به همین دلیل کف سازی فضای لابی هتل و استقامت کفپوش، انتخاب متریال مناسب برای جلوگیری از لغزش و سقوط، انتخاب کف پوش مناسب با قابلیت پاک شوندگی آسان از مواردی است که باید به آن توجه کنید.

بهتر است رنگ های روشن را برای کفپوش لابی هتل انتخاب کنید. زیرا استفاده از رنگ های تیره، گرد و خاک را نمایان می کند. انتخاب سنگ های گرانیتی که خیلی صیقلی باشند نیز باعث لیز خوردن مسافران می شود.

استفاده از سنگ غیر تراورتن و سرامیک پرسلانی به دلیل مقاومت و آسانی در تمیز شدن، گزینه های مناسبی هستند. استفاده از فرش و موکت ها نیز می تواند ایده ی خوبی برای پوشش کف در لابی محسوب شود.

نورپردازی در طراحی داخلی لابی هتل

در لابی هتل انواع نورپردازی به دو دسته چراع های تزئینی و غیر تزئینی تقسیم می شوند که برای هر دو دسته بایستی به فاکتورهایی چون مکان قرارگیری، ارتفاع نصب، نوع، رنگ نور و رنگ های به کار رفته در پوشش دیوار ، کف و سقف، درجه حرارت رنگ، شدت نور، منطقه بندی و کنترل نور،کیفیت، مورد استفاده، دسترسی مهمان ، ارتفاع سقف ، سبک تزئینات و دکوراسیون توجه شود زیرا نور در فضا هارمونی و تعادل خوشایندی ایجاد می کند که بسیار تاثیر گذار بر زیبایی ، کاربرد و احساسات انسانی است. برای نورپردازی نشیمن لابی ساختمان یا لابی هتل می‌توان از لوسترهای سقفی یا آویزی، هالوژن‌های توکار، لوسترها و چراغ‌های دیوارکوب، آباژور و یا انواع چراغ‌های رومیزی و یا پایه بلند ایستاده، استفاده کرد.

طراحی دیوار در دیزاین داخلی لابی هتل

دیوارپوش سه بعدی از قابلیت بهتری در نورپردازی برای استفاده در طراحی داخلی لابی هتل برخوردار است. با توجه به نورپردازی و سبک طراحی دکوراسیون هتل می توانید از کاغذ دیواری، دیوار پوش سه بعدی، رنگ روغن، پتینه یا سنگ ساختمان طبیعی و مصنوعی استفاده کنید.

ویرگول,طراحی دکوراسیون هتل,طراحی داخلی لابی هتل,معماری داخلی لابی,طراحی دکوراسیون هتل مدرن,طراحی لابی هتل لوکس,