TimTim

سایت خبر خوان

ارائه بهترین خدمات نظافت منزل جنوب تهران

سه شنبه 27 فروردین 98 | 09:20 - virgool.io - 4
دغدغه کسانی که در جنوب تهران زندگی می کنند یا مشغول به کار هستند این ا...

دغدغه کسانی که در جنوب تهران زندگی می کنند یا مشغول به کار هستند این است که چه کسی را برای نظافت منزل جنوب تهران انتخاب کنیم؟

این دغدغه به جا و کاملا قابل درک است. طبق تجربه چند سال کار در زمینه نظافت منزل مشغول به خدمت رسانی هستیم متوجه شده ایم برای رفع دغدغه ها باید یک سری نکات در انتخاب نظافتچی خانم جنوب تهران یا نظافتچی آقا جنوب تهران را در نظر بگیریم. منظم بودن، سلامت جسمی و روانی، مطمئن و تایید صلاحیت شده از معیارهای انتخاب نیروی نظافتچی هستند.

هزینه نظافت منزل جنوب تهران

خدمات نظافت منزل جنوب تهران در “خدمت از ما” توسط نظافتچی خانم و نظافتچی آقا ارائه می شود. قطعا قیمت مناسب و خدمات با کیفیت نظافت منزل ، موجب رضایت متقاضیان آن است. قیمت نظافت منزل تهران در تمام نقاط و شعب آن یکسان است. مانند نظافت منزل شرق تهران ، نظافت منزل جنوب تهران و نظافت منزل غرب تهران و شمال تهران. هزینه نظافت منزل بر اساس تعداد ساعات کاری نظافتچی و جنسیت او تعیین می شود.


نظافت منزل جنوب تهران “خدمت از ما”

نظافت منزل جنوب تهران یکی از خدمات پردرخواست “خدمت از ما” است. همان طور که گفتیم به دلیل آلودگی بیش از حدی که در جنوب تهران است هر خانه ای نیاز دارد حداقل هفته ای یک بار به نظافت منزل بپردازد. در خدمت از ما تمامی درخواست های نظافت منزل توسط نیروهای آموزش دیده و تاییدشده انجام می شود.


مناطق ارائه شرکت خدمات نظافت منزل جنوب تهران

 • نظافت منزل شهرری
 • نظافت منزل در نازی آباد
 • نظافت منزل جنوب شرق تهران
 • شرکت خدمات نظافت منزل پیروزی  

خدمات نظافت منزل جنوب تهران

 • نظافت راه پله و پارکینگ
 • دیوارشویی و نماشویی
 • نظافت حیاط و استخر و حوض
 • نظافت ساختمان و مجتمع تجاری
 • کفسابی و شستشوی نمایشگاه

خدمات نظافت ساختمان جنوب تهران

بسیاری از مدیران ساختمان و صاحبان مشاغل ، برای نظافت ماهیانه ساختمان ، راه پله ها و مجتمع به دنبال نیروی نظافتچی آقا هستند. برای این گروه خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم. اگر مدیر ساختمان یا مجتمع هستید می توانید یک نظافتچی را برای مدت طولانی رزرو کنید و در باشگاه مشتریان ما ثبت نام کنید.

این 4 مورد را قبل از درخواست نظافتچی به یاد داشته باشید :

1. درخواست برای نظافتچی منزل را حداقل 2 ساعت قبل از زمان مورد نیاز ثبت کنید.

2. اگر برای نظافتچی خانم درخواست دادید سعی کنید که یک خانم در منزل حضور داشته باشد.

3. تهیه ابزار و مواد شستشو مانند جاروبرقی و تی ، دستمال و … بر عهده شما مشتری عزیز می باشد.

4. هر چند که نیروهای خدماتی کاراباما قابل اعتماد و مطمئن هستند اما شما اشیاء گران قیمت را در دسترس نگذارید.


نظافت منزل توسط خانم جوان

معمولا خانم ها ترجیح می دهند کار نظافت منزل جنوب تهران توسط خانم جوان و با انرژی انجام شود. زیرا نظافت منزل توسط خانم جوان با دقت تر و سرعت بیش تر انجام می شود.

نظافتچی در “خدمت از ما” چگونه انتخاب می شود؟

تمامی مشتریان “خدمت از ما” حساسیت زیادی روی نظافتچی که قرار است برای آن ها ارسال شود دارند. به همین دلیل نظافتچی که برای کار به “خدمت از ما” می آید باید گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشد. هم چنین به عنوان ضمانت ، مبلغی توسط شرکت واسطه به صورت وثیقه قرار می دهند.


منزل شما در کدام منطقه است؟

فرقی نمی کند در کدام منطقه تهران زندگی می کنید. برای سفارش خدمات برای نظافت منزل غرب تهران ، نظافت منزل شرق تهران ، نظافت منزل شمال تهران و نظافت منزل جنوب تهران می توانید روی نظافتچی باتجربه ما حساب کنید.


چگونه گردگیری کنیم؟

لباس های کهنه معمولا در دست خانم های منزل تبدیل به دستمالی برای گردگیری می شوند، اما هر پارچه ای مناسب گردگیری نمی باشد، مخصوصا بعضی از پارچه بیشتر عامل پخش پرز و گرد و خاک در منزل هستند. دستمال های مخصوصی برای گردگیری در بازار موجود می باشد که به خوبی گرد و خاک را مانند آهن ربا به خود جذب  کرده و عامل پخش گرد و غبار در منزل نیستند. دستمال های میکروفیبر یا الکترواستاتیکی بهترین نوع پارچه برای گردگیری می باشند. برای نظافت منزل غرب تهران با ما تماس بگیرید.

اول جارو کنیم یا گردگیری؟

اگر اول گردگیری کنید و سپس جارو، فقط دو سوم گرد و خاک را جمع کرده اید چون زمانی جارو کردن گرد و غبار بسیاری روی وسایل منزل می نشیند و شما باید بعد از جارو کردن، دوباره گردگیری کنید، پس بهتر است اول خانه را جارو کرده و سپس به گردگیری بپردازید.


نکات کلی گردگیری خانه

 • هر از چندگاه خانه‌تان را با جاروبرقی تمیز کنید. لازم است که جاروبرقی‌تان مجهز به فیلتر هپا (جذب کننده بالا ذرات) باشد.
 • به طور مرتب قسمت‌های از کف منزل‌تان که فرش نشده است را با «تی» مرطوب تمیز کنید. از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن وسایل الکترونیک استفاده کنید.
 • برای پاک کردن مبلمان‌تان از پارچه مرطوب و نه محصولات پاک کننده شیمیایی، استفاده کنید.
 • قسمت‌های که ممکن است گرد و غبار نفوذ کند را به گونه‌ای مهر و موم کنید.
 • نواحی از منزل را که بچه‌ها چهار دست و پا می‌روند، می‌نشینند یا بازی می‌کنند به دقت گردگیری و تمیز کنید.
 • در صورت آلرژی داشتن نسبت به گرد و غبار، از فرد دیگری بخواهید که خانه‌تان را تمیز کند.
ویرگول,نظافت منزل جنوب تهران,