TimTim

سایت خبر خوان

رشد فردی

یکشنبه 23 دی 97 | 16:37 - virgool.io - 31
اینکه برای موفقیت دنبال عامل خارجی میگردی سخت در اشتباهی چون تنها عامل...

یه سلام به همه گام برتری های عزیز و همه اونایی که اهل رشد و مطالعه اند.امروز میخوایم تنها عامل موفقیت رو یعنی رشد فردی رو با هم یه بررسی کنیم...آماده اید؟؟؟پس بزن بریم.

اصلا رشد فردی چیه؟؟؟

قبل از هر تعریفی درباره رشد فردی کلیپ زیر رو ببینید.
برای دیدن کلیپ اینجا کلیک کنید.

اول از هر چیزی یه تشکر کنم از اونایی که رفتن و کلیپ رو دیدن و یه توصیه به اونا که نرفتن،واقعا اگر نرید چیز بسیار با ارزشی رو از دست دادید...چه کسایی به رشد فردی نیاز دارن؟؟؟
جواب این سوال بی شک چیزی جز این نیست که همه ی ما به رشد و توسعه فردی نیاز داریم.چون رشد فردی به ما آموزش میده که اصلا مهم نیست که الان دلار چنده؟اصلا مهم نیست که وضع دولت خوبه یا بده؟اصلا مهم نیست که چجوری بزرگ شدیم و الان چه وضعیتی داریم؟ و ...
مهمه این که همه چیز به ما بستگی داره و ما میتونیم همه چیز رو تغییر بدیم و به نفع خومون بکنیم.اصلا میخوای خیالت رو راحت کنم؟!
رشد فردی یعنی ببین چقدر مهارت داری یا اصلا میتونی با مهارت هایی که داری از پس مشکلات زندگی و جامعه بر بیای یا نه تو مشکلات سریع جا مزنی و مثل بقیه افراد همش عذر و بهونه میاری؟

چطوری به درجه بالایی از رشد فردی برسیم؟
وقتی میایم بررسی میکنیم می بینیم بازم حلقه مفقوده آموزش ضعیفه...واقعا اگر تو مدارس کشور بجای این مدل درس ها ، رشد فردی و مهارت های ارتباطی تدریس میشد الان اوضاع بهتر نبود؟
این هم یه تهدیده و هم یه فرصت.
تهدید : اینکه ما همچنان کاری نکنیم و فقط بشینیم و بد بخت شدنمون رو ببینیم(البته شما که اینطور نیستید)
فرصت : اینکه سریع دست به کار بشیم شروع کنیم...شما میتونید فقط با خوندن همین مقاله و مقالات دیگه تو سایت mostafaee.com یک گام خیلی بزرگ تو جهت رشد خودتون رو بردارید و به سوی موفقیت حرکت کنید.

امیدورام این مطالب براتون مفید بوده باشه و شما رو به سمت جلو هول بده
#عالم_عامل_عاشق_باشید


برای دیدن مطالب بیشتر به سایت www.mostafaee.com مراجعه کنید.


رشد فردی