TimTim

سایت خبر خوان

پیش بازی واتفورد-آرسنال؛ نگاهی به عملکرد واتفورد و آرسنال در ده دیدار اخیر +اینفوگرافی

سه شنبه 27 فروردین 98 | 09:01 - parsfootball.com - 6
آرسنال - واتفورد

دو تیم فوتبال واتفورد و آرسنال در رقابت های لیگ جزیره انگلیس به مصاف هم می روند. به بررسی عملکرد واتفورد و آرسنال در ده دیدار اخیر می پردازیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم های آرسنال و واتفورد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آرسنال در فصل جاری لیگ برتر عملکرد خوبی داشته است. این تیم از ۳۲ مسابقه خود ۱۹ پیروزی، ۶ تساوی و ۷ شکست کسب کرده و با ۶۳ امتیاز جایگاه ششم لیگ را به خود اختصاص داده است. توپچی ها رقابت نزدیکی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارند و حال با شکست چلسی مقابل لیورپول، فرصت خوبی برای این تیم پیش آمده تا خود را به کسب سهمیه نزدیک تر کنند. سوکراتیس به دلیل مصدومیت نمی تواند آرسنال را مقابل واتفورد همراهی کند. البته محرومیت لوکاس توریرا تمام شده و می تواند توپچی ها را همراهی کند. گرانیت ژاکا به تمرینات بازگشته ولی هنوز حضورش در این مسابقه کاملا مشخص نیست.

در سوی دیگر میدان واتفورد قرار گرفته که تلاش می کند فصل را در نیمه بالای جدول تمام کند. واتفورد از ۳۲ مسابقه خود ۱۳ پیروزی، ۷ تساوی و ۱۲ شکست کسب کرده و با ۴۶ امتیاز رتبه دهم لیگ برتر را به خود اختصاص داده است. هولباس و کلورلی به دیدار واتفورد مقابل آرسنال نمی رسند. دلوفئو نیز مصدومیتی جزئی داشته ولی با توجه به فرم خوبش در هفته های اخیر بعید است مقابل آرسنال نیمکت نشین شود.

آرسنال - واتفورد