TimTim

سایت خبر خوان

کمپانی: باید در همه بازی های باقی مانده پیروز شویم؛ تحت فشار بودن، عملکردمان را بهتر میکند

سه شنبه 27 فروردین 98 | 00:01 - Tarafdari.com - 8

کاپیتان سیتیزن ها معتقد است که افزایش فشار ها بر روی این تیم باعث بیشتر تلاش کردن بازیکنان می شود.

طرفداری - کاپیتان منچسترسیتی معتقد است که فشاری که روی باشگاه برای پیروزی در همه بازی های باقی مانده اش قرار دارد، باید اعتماد به نفس را برای هواداران تیم به همراه داشته باشد. کمپانی، روز گذشته (14 آوریل) پس از پیروزی 3 بر 1 سیتیزن ها در مقابل کریستال پالاس، بیان کرد که این تیم باید در تمام 5 بازی باقی مانده اش در لیگ برتر پیروز شود، تا بتواند به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند. 

به گزارش ManchesterEveningNews، منچسترسیتی در صورتی که در رقابت های لیگ برتر امسال به قهرمانی دست پیدا کند، تبدیل به اولین تیمی خواهد شد که در 10 سال گذشته، از عنوان قهرمانی اش در این رقابت ها دفاع کرده است. در صورتی که لیورپول و منچسترسیتی در تمام بازی های پیش روی خود پیروز شوند، قرمز ها با وجود کسب 97 امتیاز، باز هم قهرمان این رقابت ها نخواهند شد. با این حال اما، وینسنت کمپانی کاپیتان سیتیزن ها، معتقد است که باقی ماندن فشار بر روی تیمش از سوی لیورپول، می تواند باعث شود که بازیکنان منچسترسیتی بهترین عملکردشان را در هر بازی به نمایش بگذارند. کمپانی اظهار داشت:

فشاری که از جانب لیورپول بر روی ماست، به جای نگرانی، باید باعث اطمینان بیشتر هواداران شود. فصل قبلی و رقابت های آن، نباید چیزی باشد که ما ترجیح می دهیم. ما باید در همه مسابقه ها پیروز شویم. ما حالا 5 بازی پیش رو داریم و باید در تمامی آن ها پیروز شویم. چیزی که می خواهم عنوان کنم این است که افزایش فشار ها بر روی یک تیم، باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود عملکرد آن تیم می شود، چرا که همه بازیکنان در این مواقع به خوبی آماده بازی ها می شوند، سر وقت به رخت خواب می روند و به موقع تمرین می کنند. این یک اولویت در ذهن همه بازیکنان است و به جای این که باعث استرس شود، باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.