TimTim

سایت خبر خوان

کریس کرکلند: جام قهرمانی لیگ برتر در راه آنفیلد است؛ منچستریونایتد نمی‌تواند لیورپول را متوقف کند

چهارشنبه 17 مهر 98 | 22:01 - Tarafdari.com - 1

کرکلند از همین حالا تیم سابق خود را قهرمان لیگ برتر می‌داند. 

طرفداری- کریس کرکلند می‌گوید اختلاف لیورپول و منچسترسیتی پس از گذشت هشت هفته از فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر به اندازه کافی زیاد است.

به گزارش اسکای، لیورپول که فصل قبل برتری ۷ امتیازی نسبت به منچسترسیتی را از دست داد تا در نهایت شاهد از دست رفتن فرصت قهرمانی خود باشد، هم اکنون ۸ امتیاز از سیتیزن‌ها پیش است. اما کرکلند فکر می‌کند اختلاف به حدی است که دیگر بازگشتی امکان پذیر نباشد. زمانی که از دروازه‌بان سابق لیورپول سوال شد آیا جام قهرمانی لیگ برتر بالاخره به آنفیلد می‌آید، او گفت: 

واقعا همین طور فکر می‌کنم. سال قبل خیلی بد شانس بودیم. مردم می‌گویند از دست دادن جام با یک امتیاز اختلاف خیلی بد بود ولی شخصا اختلاف یک امتیازی را به ۱۵-۱۶ امتیاز ترجیح می‌دهم. فکر می‌کنم سیتی با توجه به مصدومیت (آیمریک) لاپورته و عدم حضور وینسنت کمپانی در آنجا، با مشکلات بزرگی رو به رو است. می‌توان به خط دفاعی آن‌ها حمله کرد. در بازی با آن‌ها اگر بتوانیم امتیاز بگیریم، ناگهان حرف از اختلاف دو رقمی خواهد بود. آیا امکان باختن ما در چهار-پنج بازی این فصل امکان پذیر است؟ با این سبک از بازی، نه. 

لیورپول هر هشت بازی ابتدایی خود در لیگ را با برد پشت سر گذاشته است و حالا در تاریخ ۲۰ اکتبر این فرصت را خواهد داشت تا با پیروزی مقابل منچستریونایتد، با رکورد بردهای لیگ برتری پیاپی منچسترسیتی برابری کند. 

عجب جایی برای ثبت این رکورد خواهد بود! منچستریونایتد دوران سختی را سپری می‌کند ولی اوله (گونار سولسشر) کاری خواهد کرد تا آماده آن مسابقه باشند. طرفداران ارزش این بازی را می‌دانند. اما من فقط انتظار دارم به آنجا برویم و نتیجه بگیریم؛ فکر نمی‌کنم منچستریونایتد بتواند ما را متوقف کند. نحوه حمله کردن ما، نحوه دفاع کردن ما، همه این‌ها از استحکام ما در کل زمین حکایت دارد. به نظرم سه امتیاز بازی را کسب خواهیم کرد.