TimTim

سایت خبر خوان

کالیاری 4-3 سمپدوریا؛ کامبک رویایی، سوپرگل ناینگولان و گل برتری دقیقه 96!

سه شنبه 12 آذر 98 | 03:01 - Tarafdari.com - 2 -

کوالیارلا با این دو گل، تعداد گل هایش در سری آ را به عدد 156 رساند و از این بابت در کنار لوئیجی ریوا، پیپو اینزاگی و روبرتو مانچینی قرار گرفت اما این برای پیروزی مقابل ناینگولان و یارانش کافی نبود.

طرفداری - از هفته چهاردهم رقابت های سری آ ایتالیا دو تیم سمپدوریا و کالیاری یک بازی جذاب و عجیب را برگزار کردند. دو تیم در فرم بسیار خوبی پا به این مسابقه گذاشتند و در چهار دیدار اخیر خود شکستی را متحمل نشده بودند. اولین گل بازی در دقیقه 38 توسط کوالیارلا از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. چیزی نگذشته که گاستون رامیرز گل دوم سمپدوریا را هم به ثمر رساند. در دقیقه 69، راجا ناینگولان با یک شوت دیدنی، حساب کار را 2-1 کرد اما یک دقیقه بعد، کوالیارلا اجازه نداد میزبان زیاد شادی کند و بازی 3-1 شد. 

در عین ناباوری، ژائو پدرو در دقایق 74 و 76 گلزنی کرد تا حساب کار 3-3 شود اما باز هم این پایان کار نبود. در دقیقه 96، آلبرتو چری، مهاجم سابق یوونتوس که فصل گذشته با 9 میلیون یورو راهی کالیاری شده بود، توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند. کالیاری با این نتیجه 28 امتیازی شد و به رده چهارم جدول سری آ و در منطقه سهمیه لیگ قهرمانان ایستاد.