TimTim

سایت خبر خوان

آمار به جا مانده از محمد صلاح در دیدار چلسی-آرسنال +اینفوگرافی

دوشنبه 26 فروردین 98 | 21:02 - parsfootball.com - 8
محمد صلاح

محمد صلاح در دیدار لیورپول مقابل چلسی موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. به بررسی عملکرد محمد صلاح در دیدار با چلسی می پردازیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول موفق شد با یک گل فوق العاده، برتری تیمش مقابل چلسی را دو برابر کند.

، اگرچه لیورپول در نیمه اول دیدار مقابل چلسی مالک توپ و میدان بود، اما موقعیت های زیادی روی دروازه کپا خلق نکرد و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت داده و راهی رختکن شدند.

 

اما مرسی سایدی ها نیمه دوم را طوفانی شروع کرده و طی ۳ دقیقه به ۲ گل رسیدند. ابتدا سادیو مانه، گلزن سنگالی لیورپول با یک ضربه سر دقیق دروازه چلسی را گشود. ستاره سنگالی که تا همین جا نیز با ۲۱ گل در تمامی رقابت ها بهترین فصل خود را در فوتبال جزیره رقم زده، در ماه های اخیر یکی از ارکان اصلی موفقیت تیمش لقب گرفته است.

اما لحظاتی بعد محمد صلاح با یک سوپرگل فوق العاده، زننده گل دوم تیمش لقب گرفت. محمد صلاح با این گل تماشایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر به سرخیو آگوئرو رسید تا درخشش ماه های اخیر خود را تکمیل کرده باشد.

 

ستاره مصری از سمت راست حرکت کرده و با یک شوت ویرانگر، کات دار و غیرقابل مهار از پشت محوطه به گوشه دروازه کپا آریزابالاگا، گل دوم را به زیبایی هر چه تمام تر مقابل تیم سابق خود به ثمر رساند.

 

محمد صلاح در اواسط فصل و به دلیل افت در گلزنی برای لیورپول نسبت به فصل قبل مورد انتقادهای فراوانی قرار گرفته بود، با این گل تماشایی و به یاد ماندنی یک بار دیگر ارزش های خود را به اثبات رساند و حالا لیورپول با برتری احتمالی در دیدار مقابل چلسی، یک بار دیگر صدرنشین شده و در مسیر فتح لیگ برتر بعد از سه دهه قرار خواهد گرفت.

محمد صلاح-لیورپول-چلسی