TimTim

سایت خبر خوان

مارکا: سویا با مونیر الحدادی بر سر امضای قراردادی 4 ساله به توافق اولیه رسیده است

جمعه 21 دی 97 | 17:01 - Tarafdari.com - 3

مونیر را به احتمال قوی از فصل بعد در سویا خواهیم دید.

طرفداری - سویا با مونیر الحدادی، مهاجم مراکشی بارسلونا به توافق اولیه رسیده است.

به گزارش مارکا، سویا امیدوار است طی روزهای آتی کار خرید مونیر را تمام کند. علی رغم ابراز علاقه چندین تیم دیگر از جمله اتلتیکو مادرید به جذب این مهاجم جوان، سویا می‌داند که مونیر مایل است به جمع اندلسی‌ها اضافه شود. حداقل برای 4 فصل آتی. در واقع از حالا توافق اولیه‌ای برای امضای این قرارداد بین طرفین وجود دارد که مونیر را به یکی از پردرآمدترین بازیکنان تیم تبدیل خواهد کرد و البته پاداش امضای قراردادی هم به او پرداخت خواهد شد.

با این حال چون بارسا مایل است مونیر در همین ژانویه با پرداخت رقمی جدا شود و در غیر این صورت تا پایان فصل سکونشین خواهد شد، هر سه طرف دخیل در ماجرا به دنبال پیدا کردن راهی برای برون رفت از شرایط بغرنج احتمالی هستند. بارسا روی مونیر حساب نمی‌کند و سویا هم به مهاجم نیاز دارد. بارسا مایل است چند میلیون از فروش مونیر به جیب بزند که خود بازیکن و سویا چندان تمایلی نسبت به انجام این انتقال ندارند خصوصا که صحبت از 3 میلیون یورو است. 

اگر مونیر در این زمستان از بارسا راهی سویا شود، خبری از پاداش هم نخواهد بود. در روزهای باقی مانده سه طرف به مذاکرات ادامه خواهند داد با علم به اینکه تیم دیگری دخیل در ماجرا نخواهد شد چون مونیر، سویا را انتخاب کرده است. اندلسی‌ها به داشتن مونیر حداقل از 31 ژانویه به بعد اطمینان دارند.

مارکا: سویا با مونیر الحدادی بر سر امضای قراردادی 4 ساله به توافق اولیه رسیده است