TimTim

سایت خبر خوان

ماجرای عجیب خطر محرومیت ماشین‌سازی از نقل‌و‌انتقالات

جمعه 21 تیر 98 | 02:30 - varzesh3.com - 2

باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کرد که هویت این تیم همان گسترش فولاد سابق است و شکایت دروازه بان تیم ماشین سازی به این باشگاه ارتباطی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، ششگلانی رئیس هیئت فوتبال تبریز در گفتگویی اعلام کرد که باشگاه ماشین سازی تبریز در خطر محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی قرار دارد و این اتفاق «محتمل» است. او دلیل این محرومیت احتمالی را شکایت دروازه بان فرانسوی و سابق سبزپوشان تبریزی قلمداد کرد که باید تا 23 تیر ماه به آن رسیدگی و مطالباتش پرداخت می شد.

 

اما پس از این که خبر محرومیت احتمالی ماشینی ها در فوتبال تبریز سروصدای زیادی را به پا کرد، خطیبی مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در نامه ای اعلام کرد که ماشین سازی شهریار ارتباطی با تیم ماشین سازی شهرداری تبریز که قدیمی ترین باشگاه فوتبال آذربایجان است، ندارد.

 

باشگاه ماشین سازی در اطلاعیه خود آورده است: امتیاز باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز نیز طی روندی جداگانه به تیم ۹۰ ارومیه انتقال یافته و موضوعات و شکایات مطرح شده علیه آن باشگاه، دیگر ارتباطی به باشگاه «ماشین‌سازی‌تبریز» ندارد؛ شایان ذکر است که حتی در نامه استعلامی فیفا در تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۹ به فدراسیون فوتبال، از عنوان "وضعیت باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز (۹۰ ارومیه) " استفاده شده و همین امر اثبات‌گر عدم ارتباط شکایت ذکر شده به "باشگاه ماشین سازی تبریز" است.

 

ثبت تغییر نام شرکت مجتمع خدماتی فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز به شرکت فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز

 

پس از این ادعا روابط عمومی هیئت فوتبال تبریز نیز به ایرنا گفت: با توجه به تغییرات مربوط به واگذاری امتیاز باشگاه ماشین سازی به تیم ۹۰ ارومیه، اظهارات جواد ششگلانی، رییس این هیات، متوجه تیم ماشین سازی تبریز نبوده و وی بیشتر فرصت پاسخ به نامه فیفا را مدنظر داشته است.

 

 

حال باید دید در نهایت این ماجرا به کجا خواهد رسید.باتوجه به این که ماشین سازی سابق به ارومیه انتقال پیدا کرده، شاید مسئولان نود ارومیه انتظار داشتند مسائل مربوط به این باشگاه به هیئت فوتبال آذربایجان غربی اعلام شود اما فیفا نامه مربوط به مطالبات این گلر فرانسوی را به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی فرستاده تا ماجرای عجیبی به وجود بیاید.

فوتبال,ماشین سازی تبریز,نقل و انتقالات 1398,نقل و انتقالات,لیگ برتر,ایران,آسیا,فوتبال,گسترش فولاد تبریز