TimTim

سایت خبر خوان

عجمان امیدوار به موفقیت با منشایِ آماده(عکس)

جمعه 21 تیر 98 | 02:10 - varzesh3.com - 3

عجمان امارات آخرین خرید خارجی خود را به مهاجم نیجریه‌ای سابق استقلال و پرسپولیس اختصاص داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال عجمان که سال گذشته مامه تیام، مهاجم آفریقایی سابق استقلال را دراختیار داشت، فصل را با قرار گرفتن در رده هفتم در لیگ برتر امارات به پایان رساند، اما مسوولان این باشگاه به دلیل نتایجی که مطابق انتظارشان نبود تصمیم به ایجاد تغییراتی در تیم گرفتند.

 

باشگاه عجمان امارات برای حضور در فصل جدید سهمیه خارجی خود را مشخص کرده بود که پنج‌شنبه شب از چهارمین بازیکن خارج رونمایی کرد؛ کسی که همانند تیام از باشگاه استقلال به این تیم رفت.

 

در بیانیه باشگاه عجمان بعد از جذب گادوین منشا، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال آمده است: "عجمان کار و پرونده جذب بازیکنان خارجی را با عقد قرارداد با گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای تمام می‌کند.

 

گادوین منشا، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال در عجمان امارات

 

باشگاه عجمان پرونده بازیکنان خارجی را با گادوین منشا ۳۰ ساله از تیم استقلال ایران، با انتقالی آزاد به مدت دو فصل  بست تا خط حمله خود را برای فصل آینده تقویت کند.

 

با قرارداد گادوین منشا، پرتقالی‌ها(لقب تیم عجمان)، ۴ بازیکن خارجی متمایز در تمام خطوط دارند و منشا که از آمادگی بدنی عالی، قدرت بدنی خوب و تکنیک بالایی برخوردار است، آمده تا عجمان را به جایگاه واقعی خود برگرداند."

فوتبال,گادوین منشا,امارات,عجمان,فوتبال