TimTim

سایت خبر خوان

سمپلیچی، سرمربی اسپال در پاسخ به میهایلوویچ: در ترکیب یوونتوس مقابل اسپال، 9 بازیکن بین المللی حضور داشتند

سه شنبه 27 فروردین 98 | 00:01 - Tarafdari.com - 6

سرمربی اسپال به صحبت های اخیر میهایلوویچ واکنش نشان داد.

طرفداری- در جریان شکست 2-1 یوونتوس در زمین اسپال، الگری از تیم اصلی خود استفاده نکرد. حضور گوتزی و کاستانوس، دو بازیکن جوان و گمنام در ترکیب اولیه یوونتوس، حواشی زیادی به همراه داشت. سینیشا میهایلوویچ، سرمربی بولونیا که رقیب مستقیم اسپال در راه بقا در سری آ است نسبت به این موضوع گلایه داشت.

اکنون لئوناردو سمپلیچی، سرمربی اسپال در مصاحبه ای با Radio Anch’io Sport در این مورد گفت:

وقتی لیست ها آمد، ترکیب اصلی یوونتوس را دیدم و در آن 9 بازیکن بین المللی حضور داشت. ضمن اینکه برناردسکی هم در جریان بازی به زمین آمد. یوونتوس به اندازه کافی بازیکن داشت که مقابله با آنها و شکست دادنشان سخت باشد. قبول دارم که زمان بازی اسپال با یوونتوس به نفع ما بود اما ترکیب آنها هیچ نقشی در این نتیجه نداشت چون تیم بی تجربه ای از سوی یوونتوس به زمین فرستاده نشد.

اگر بگوییم ترکیب بازیکنان یوونتوس از ترکیب بازیکنان اسپال که برای بقا می جنگند، بدتر بود؛ آنگاه می توان در مورد هر چیزی بحث کرد. برای اولین بار نیست که یک تیم کوچک موفق به پیروزی مقابل تیمی بزرگ می شود و قطعا برای آخرین بار هم نخواهد بود. مشخص است که در طول فصل چنین نتایجی پیش می آید. یک تیم کوچک از 10 بار بازی با تیمی بزرگ شاید 9 بار برنده نشود اما در فوتبال ایتالیا بارها دیده ایم که بزرگان اسیر تیم های کوچکتر می شوند.

من هیچ رسوایی در این بازی نمی بینم؛ فقط خوش شانس بودیم در مقطعی با یوونتوس بازی داشتیم که این تیم تمرکز کافی نداشت. تیم های بزرگ وقتی با تمرکز کافی وارد یک مسابقه می شوند، شکست ناپذیرند.