TimTim

سایت خبر خوان

رکوردی تاریخی در سری آ؛ دراگوفسکی در بازی امپولی مقابل آتالانتا، 17 سیو موفق داشت

سه شنبه 27 فروردین 98 | 02:01 - Tarafdari.com - 5

در تاریخ سری آ حداقل از زمان ثبت داده ها، چنین رکوردی بی نظیر است؛ دروازه بان 21 ساله لهستانی، یک رکورد بی سابقه برجای گذاشت.

طرفداری- در جریان تساوی 0-0 آتالانتا مقابل امپولی، تیم میزبان مجموعا 47 شوت به سمت دروازه امپولی زد. (18 شوت در چارچوب، 18 شوت خارج از چارچوب و 11 شوت بلوک شده) این بیشترین تعداد شوت به سمت دروازه و بیشترین تعداد شوت در چارچوب، در یکی از بازی های فصول اخیر سری آ است.

اوپتا؛ تعداد سیوهای موفق بارتلومی دراگوفسکی در این دیدار را 17 ثبت کرده است. اگرچه 18 شوت به داخل چارچوب دروازه امپولی زده شد اما یک مورد توسط مدافعان از روی خط برگشت داده شد. این 17 سیو موفق رکورد تاریخ سری آ محسوب می شود. از سال 2004/05 که اوپتا فعالیت آماری خود را آغاز کرده، در سری آ ثبت این تعداد سیو توسط دروازه بانی در یک بازی بی سابقه بوده است!

هواسکورد با تقدیر از دروازه بان 21 ساله امپولی، نمره او را 10 از 10 اعلام کرد؛ در یک دهه ای که هواسکورد به بازیکنان در بازی های سری آ نمره می دهد، برای دومین بار است که یک دروازه بان نمره کامل را می گیرد. همچنین رکورد 17 سیو دراگوفسکی در بازی های این فصل 5 لیگ معتبر اروپایی بی سابقه است. از این 17 سیو، 9 سیو روی شوت هایی انجام شد که از داخل محوطه جریمه زده شد.

همچنین به نقل از Squawka؛ از فصل 2016/17 به بعد بی سابقه بوده که در یک بازی سری آ، تیمی مجموعا 47 شوت و 18 شوت در چارچوب به ثبت برساند. نکته عجیب اینکه هیچ گلی از این تعداد شوت برای آتالانتا حاصل نشد!