TimTim

سایت خبر خوان

خود زنی بی سابقه سپاهانی ها ؛ اتفاقی که قاتل سپاهان برابر استقلال شد! + عکس

دوشنبه 26 فروردین 98 | 17:01 - parsfootball.com - 6
پیام نیازمند دروازه بان سپاهان در یکی از متفاوت ترین روزهای دوران فوتبالی خود فاصله چندانی تا تبدیل شدن به دروازه بان برتر هفته نداشت.

حرکت هواداران سپاهان در دیدار برابر استقلال باعث شد تا این تیم تن به شکست دهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سپاهان در حساس ترین دیدار هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر از استقلال پذیرایی کرد.

تیم اصفهانی در حالیکه سخت به سه امتیاز این دیدار نیاز داشت با گل ثانیه های پایانی پاتوسی تن به شکست داد تا از صدر جدول رده بندی فاصله گیرد.

در دقایق پایانی این دیدار یکی از هواداران سپاهان نارنجکی را به زمین پرتاب کرد که باعث شد تا بازی برای دقایقی متوقف شد.

این رفتار هواداران سپاهان درحالی بود که این تیم در دقایق پایانی سخت حمله می کرد تا سه امتیاز را به دست آورد اما بازی برای دقایقی متوقف شد تا از شدت حملات سپاهان کم شود و این به سود استقلال بود که به تساوی در این دیدار هم راضی بود.

داور برای این دیدار ۷ دقیقه وقت اضافه کرد و در آخرین دقیقه پاتوسی موفق شد که روی یک حرکت انفرادی دیرترین گل تاریخ استقلال را در لیگ برتر به ثمر رساند. شاید اگر آن رفتار هواداران سپاهان نبود حداقل این تیم یک امتیاز را کسب می کرد و شاید هم از خستگی بازیکنان استقلال استفاده می کردند و سه امتیاز را به دست می آوردند.

با این شکست شرایط برای قهرمانی سپاهان با امیر قلعه نویی در لیگ برتر بسیار سخت شد به ویژه اینکه پرسپولیس هم توانست در دیدار برابر سایپا سه امتیاز را به دست آورد.

حرکت هواداران سپاهان برابر استقلال باعث شد تا این تیم تن به شکست دهد سپاهان در حساس ترین دیدار هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر از استقلال پذیرایی کرد.