TimTim

سایت خبر خوان

تلاش حسین حسینی برای کوبیدن مهره فیکس + عکس

دوشنبه 26 فروردین 98 | 17:01 - parsfootball.com - 9
حسین حسینی سومین کلین شیت سیدحسین حسینی در چهار حضور متوالی درون دروازه استقلال باعث شد تا آبی ها با سیدحسین حسینی پایانی خوش در سال ۹۷ داشته باشند.

دروازه بان استقلال در روز استراحت بازیکنان اصلی در تمرین این تیم شرکت کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یکشنبه با تصمیم شفر بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال برابر سپاهان بازی کردند استراحت کردند و بازیکنان نیمکت نشین تمرین خود را برای بازی با ماشین سازی در هفته بیست و ششم لیگ برتر استارت زدند. نکته جالب اما حضور حسین حسینی در تمرین استقلال بود، بازیکنی که در بازی با سایپا در ترکیب آبی ها به میدان رفت اما یکشنبه در کنار بازیکنان این تیم تمرین های خود را ادامه داد.

البته شاید علت حضور حسین حسینی در تمرین استقلال غیبت مهدی رحمتی باشد، بازیکنی که به دلیل مصدومیت گردن فعلا شرایط حضور در تمرین گروهی استقلال را ندارد و ممکن است شفر به دلیل کمبود دروازه بان در تمرین تیمش از او خواسته باشد که در تمرین آبی ها شرکت کند.

با توجه به مصدومیت رحمتی به نظر می رسد حضور حسینی در بازی با ماشین سازی هم قطعی است و این بازیکن می تواند با نمایش خوب در این بازی شفر را مجاب کند تا در بازی با الهلال هم از او استفاده کند.

البته شاید علت حضور حسین حسینی در تمرین استقلال غیبت مهدی رحمتی باشد، بازیکنی که به دلیل مصدومیت گردن فعلا شرایط حضور در تمرین گروهی استقلال را ندارد.