TimTim

سایت خبر خوان

بازی و سرگرمی؛ جدید ترین بازی هایی که در این هفته منتشر خواهند شد

دوشنبه 26 فروردین 98 | 23:01 - Tarafdari.com - 6

نگاهی می اندازیم به عنوان هایی که شاهد انتشار آن ها در این هفته هستیم مانند World War Z و Final Fantasy

طرفداری - بعد از سپری کردن هفته دوم آوریل نینتندو با عناوین خوبی‌ مانند Cuphead خود را سر زبان‌ها می‌‌اندازد. بازی Final Fantasy X/X برای هر دو کنسول نینتندو و Xbox One نیز انتشار خواهد یافت.

1. Anno 1800

به گزارس سایت Gamespot، این بازی  از آخرین عناوین سبک استراتژیک است و در دوران انقلاب صنعتی سپری می شود. این بازی به شما اجازه ساخت شهر‌های پر از کارخانه و تجارت با دیگران در سراسر جهان را می دهد، گزینه اضافه شدهٔ جدید باعث میشود شما بهتر کارخانه‌ ها را مدیریت کنید و لنگرگاه‌ها به شما این امکان را میدهند که کالا‌های خود را به سراسر جهان بفرستید.

تاریخ انتشار: 16 آوریل

2. Final Fantasy X/X HD Remaster 

این بسته شامل ۲ بازی  می شود Final Fantasy X داستانی است از Tidus و شرکتِ اسکورتِ او از summoner Yuna در طول سفر، و قسمت دوم این بازی ماجرای Yuna که به دنبال Tidus میگردد بعد از اینکه او ناپدید شده است اشاره دارد.

این بعضی‌ همانند نسخه قبل خود مبارزات Turn-Based و  بالا رفتن سطح از طریق Sphere Grid است. به علاوه گزینه ای جدید که میتوانید موسیقی و صدای بازی را به حالت کلاسیک یا بهینه سازی شده تغییر دهید.

تاریخ انتشار: 16 آوریل

3. World War Z 

این بازی اکشن سوم شخص که مبتنی‌ بر فیلم این مجموعه در ساله ۲۰۱۳ است، اما شما احتمالا میتوانید حدس بزنید که این فقط یک اسم است. شما میتوانید از بین ۶ کلاس متفاوت سلاح‌های خود را انتخاب کنید و دسته های پر جمعیت زامبی‌ها را عقب نگه دارید و از بین ببرید. شما میتوانید از انواع اسلحه‌ها، نارنجک‌ها، لانچر‌ها و سیم خار دار‌ استفاده کنید.

تاریخ انتشار: 16 آوریل

4. Cuphead

بازی لذت بخش اما دشوار Cuphead این بار  برای پلتفرمی جدید ارایه شده است و در این ورژن شما می توانید با Mugman در بخش تک نفره بازی کنید. این قابلیت برای دیگر ورژن‌ها از طریق اپدیت قابل دسترس خواهد بود.

به هر حال این ماجرا همان مبارزه در ۳ جزیره است با باس‌های دشوار که باید آنها را شکست دهید.

تاریخ انتشار: 18 آوریل

5. Katana Zero

قهرمان این بازی Katana Zero می تواند زمان را آرام کند تا دشمن خود را از بین ببرد و یا از گلوله ها فرار کند، اما با اصابت اولین گلوله از بین می رود.

خوشبختانه اگر شما در بازی کشته شوید سطح آن به اولین سطح برمی گردد تا شما مسیر را تا جایی  که قبلا کشته شده اید به راحتی طی‌ کنید.

در کنار بازی شما باید کشف کنید که تحت چه درمانی زیر نظر پزشک خود هستید، و دارو هایی که او به شما داده و باعث کابوس‌ های شما شده است.

تاریخ انتشار: 18 آوریل

 

اما این پایان بازی های آوریل نخواهد بود، در انتهای  آوریل شاهد بازی هایی خواهیم بود که بسیار منتظر آنها هستیم، Moral Kombat 11 و بازی انحصاری Ps4 یعنی  Days Gone.