TimTim

سایت خبر خوان

بازی و سرگرمی؛ تم سالگرد یک سالگی عنوان God of War منتشر شد

دوشنبه 26 فروردین 98 | 18:01 - Tarafdari.com - 4

در حالی که تنها پنج روز تا سالگرد یک ساله شدن یکی از سوگولی‌های سونی، یعنی عنوان God of War، زمان باقی است، این شرکت هفته پیش رو را کاملاً به جشن گرفتن این رویداد اختصاص داده است.

طرفداری - سونی قصد دارد در طول هفته با انتشار محتواهای اختصاصی از این بازی، یک ساله شدن آن را جشن بگیرد.

به گزارش Gamespot، جشن یک سالگی God of War با انتشار یک تم متحرک رایگان از کریتوس و آترئوس آغاز شده است. این تم اکنون مثل همیشه از فروشگاه پلی استیشن برای همه کاربران قابل دسترسی است. اما این پایان ماجرا نیست.

سونی بعد از انتشار این تم قصد دارد در روز بیست و پنجم فروردین ماه (۱۴ ِآوریل)،یک بسته آواتار و تصویر پروفایل را نیز برای تمامی کاربران منتشر کند. این بسته نیز همچون تم منتشر شده کاملاً رایگان است و تمامی کاربران پلی استیشن می‌توانند آن را از فروشگاه دریافت کنند. برای مشاهده‌ی تصاویر تمامی آواتارها و دریافت تم متحرک جدید می‌توانید به صفحه‌ رسمی آن در بلاگ پلی استیشن مراجعه کنید. در این صفحه همچنین می‌توانید دست نوشته‌ای از سرپرست Santa Monica، استودیو سازنده God of War، مشاهده کنید که در آن به افتخارات بازی و قدردانی از کوری بارلوگ، کارگردان آن می‌پردازد.

در اینجا گفتنی است که عنوان God of War علی رغم انحصاری بودن توانست جایزه‌ی برترین بازی سال را در مراسم Game Awards دریافت کند. این عنوان تا به امروز جوایز بسیاری دریافت کرده است که از جدیدترین آن‌ها می‌توان به جایزه‌ی BAFTA اشاره کرد. در آخر خانم شنون استادستیل، سرپرست استودیوی Santa Monica، ضمن تشکر از کوری بارلوگ و تمام زحمات وی در ساخت این شاهکار، آینده‌ای روشن برای استودیو و کارکنان آن  پیش بینی کرده و از تمامی طرفداران و همراهان Santa Monica تشکر کرد.

عنوان God of War در روز سی و یکم فروردین ماه ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر شد.