TimTim

سایت خبر خوان

الگری: هنوز میان دیبالا و مویزه کین تصمیم نگرفته ام؛ رونالدو در لحظات خاصی به بازیکنی غیرقابل توقف تبدیل می‌شود

دوشنبه 26 فروردین 98 | 23:01 - Tarafdari.com - 5

سرمربی یوونتوس امیدوار است برای حداقل نیم ساعت هم که شده، داگلاس کاستا را بتواند در اختیار داشته باشد.

طرفداری- سه شنبه شب، تیم‌های یوونتوس و آژاکس در چارچوب دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان لیگ اروپا در استادیوم آلیانز تورین به مصاف هم می‌روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

ماریو مانژوکیچ مصدوم شد اما قبل از آن نیز ممکن بود در بازی با آژاکس از ابتدا به میدان نرود. مانژوکیچ از ناحیه زانو مشکل دارد و از بازی میلان، نتوانسته به طور صد درصد در تمرینات آمادگی اش را نشان دهد. در این بازی‌ها بهتر است از بازیکنانی استفاده شود که در آمادگی کامل هستند چون در این بازی‌ می‌خواهیم تمام تلاش خود را انجام دهیم. داگلاس کاستا هم اکنون در بهترین شرایط نیست. امیدواریم کاستا در آخرین جلسه تمرینی بتواند نشان دهد که می‌تواند برای نیم ساعت به میدان برود چون او بازیکنی است که می‌تواند تعیین‌کننده باشد.

هنوز در خصوص مهاجم نوک فردا شب تصمیم نگرفته ام. ممکن است مویزه کین یا پائولو دیبالا به میدان بروند و این‌که هیچ یک از آن‌ها بازی نکنند. اگر کین یا دیبالا به میدان بروند، ممکن است یک نفر از میان کانسلو یا دی شیلیو بازی نکند. فردا شب در این مورد تصمیم خواهم گرفت. اگر دیبالا بازی کند، فردا شب کاپیتان خواهد بود و در غیر این‌صورت، بونوچی بازوبند کاپیتانی را خواهد بست.  الکس ساندرو فردا بازی خواهد کرد. اسپیناتزولا اخیرا خوب کار کرده اما هنوز به چنین بازی‌هایی که ملزم به داشتن انرژی بدنی و ذهنی بالایی هستند، عادت نکرده است.

روی نتیجه بازی رفت به هیچ وجه حساب نمی‌کنیم و این یک بازی تک حذفی است که باید با همان نگرش بازی با اتلتیکو، در این مسابقه حاضر شویم. باید در دفاع مراقب آژاکس باشیم و حرکاتمان کاملا دقیق باشد. رونالدو کیفیتی فوق العاده دارد و در لحظات خاصی، تبدیل به بازیکنی غیرقابل توقف می‌شود که این را می‌توانید از چهره اش ببینید. اگر فردا شب دی یونگ بازی کند، باید او را تحت فشار بگذاریم. اما فارغ از این که او بازی می‌کند یا نه، باید در بازی فردا ببریم و صعود کنیم. برای خراب کردن بازی آژاکس باید از نظر فنی خوب عمل کنیم و بازی بهتری نسبت به دیدار رفت به نمایش بگذاریم.