TimTim

سایت خبر خوان

اصرار ستاره پرسپولیس نتیجه داد ؛ ستاره برانکو محروم شد!

دوشنبه 22 بهمن 97 | 15:01 - parsfootball.com - 3
عملکرد خوب احمد نوراللهی در دو دیدار اخیر پرسپولیس

هافبک پرتلاش اما بدشانس پرسپولیس با دریافت کارت از رضا کرمانشاهی دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال خوزستان را از دست داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نوراللهی که در بازگشت به پرسپولیس روند درخشانی را پیموده و بر اساس آن در اتفاقی ویژه در تاریخ فوتبالی‌اش به پیراهن تیم ملی دست یافت و حضور در جام ملت‌ها را تجربه کرد، در دیدار روز گذشته با بدشانسی بزرگی مواجه شد و آن را با محرومیت تکمیل کرد.

جنگ بزرگ او با هافبک‌های فولاد هرچند در دقایق ابتدایی به سود میزبان به پایان رسید اما در نیمه دوم او بهمراه کمال کامیابی‌نیا نقشی پررنگ‌تر از یک هافبک ایفا کردند و بیشتر دقایق بازی را در باکس جریمه حریف پشت سر گذاشتند و با موقعیت‌های مناسبی برای گلزنی مواجه شدند. نکته جالب اینکه هم نوراللهی و هم کامیابی‌نیا در این دیدار دو بار صاحب موقعیت گلزنی شدند که یک بار شماره ۱۱ سرخپوشان آن را تبدیل به گل کرد.

نکته منفی بازی نوراللهی اما به اعتراضات پیاپی او برای بازگردان تصمیم قطعی رضا کرمانشاهی داور پرحاشیه این بازی مربوط می‌شد که در نهایت با دریافت کارت زرد توسط او همراه شد.

نوراللهی که عضوی از تیم ملی بود که در جدال با ژاپن طعم تلخ این اعتراض را با حذف از جام ملت‌ها چشیده بود، بدون درس گرفتن از این ماجرا خود نیز در بطن اعتراض به داور قرار گرفت که حاصل آن یک کارت زرد و محرومیت از بازی بعدی بود.

احمد نوراللهی هافبک پرتلاش اما بدشانس پرسپولیس است نوراللهی با دریافت کارت از رضا کرمانشاهی دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال خوزستان را از دست داد.