TimTim

سایت خبر خوان

آپدیت EMUI 9.0 هواوی برای این دستگاه ها هم ارایه می شود

دوشنبه 26 فروردین 98 | 11:18 - Toranji.ir - 7
هواوی اخیرا برای مدل‌های سری میت 20 خود نسخه بتای EMUI 9.1 مبتنی بر اندروید پای را معرفی نموده بود به علاوه شرکت دیگر مدل از گوشی‌های هوشمند شرکت که آخرین پوسته سفارشی را نیز دریافت خواهند کرد، اعلام کرده است. آپدیت EMUI 9.0 هواوی برای لیست ویژه ای از دستگاه ها این شرکت هم ارایه […] ادامه نوشته

هواوی اخیرا برای مدل‌های سری میت 20 خود نسخه بتای EMUI 9.1 مبتنی بر اندروید پای را معرفی نموده بود به علاوه شرکت دیگر مدل از گوشی‌های هوشمند شرکت که آخرین پوسته سفارشی را نیز دریافت خواهند کرد، اعلام کرده است. آپدیت EMUI 9.0 هواوی برای لیست ویژه ای از دستگاه ها این شرکت هم ارایه می شود و در ادامه با هم آن را مرور می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

آپدیت EMUI 9.0 هواوی

این مدل‌ها شامل شش گوشی هوشمند شامل آنر 7X، آنر 9 Youth Edition، آنر 9i، هواوی اینجوی 7S، هواوی اینجوی 8 پلاس و هواوی اینجوی 9 پلاس هستند. به علاوه EMUI 9 برای تمام این گوشی‌های هوشمند در دسترس خواهد بود به جز مدل هواوی اینجوی 9 پلاس که قرار است طبق برنامه زمان‌بندی از 17 آوریل در لیست به‌روزرسانی قرار بگیرد.

شما می‌توانید جدید‌ترین نسخه EMUI 9 را از طریق اپلیکیشن خدمات مشتریان شرکت هواوی با انتخاب گزینه Early Adopters دریافت نمایید.

شما اهل دریافت آپدیت نسخه آزمایشی هستید؟ فکر می کنید که ارایه این آپدیت برای میان رده های هواوی بتواند قوت قلبی برای خریداران آتی این سری دستگاه های هواوی باشد؟

gsmarena
EMUI 9.0,آپدیت EMUI 9.0 هوآوی,آپدیت اندروید ۹ هواوی,