سایت خبر خوان تیم تیم

آپدیت گلکسی‌ نوت 9 احتمالا شکل ظاهری گلکسی S10 را نمایش می‌دهد!

آپدیت گلکسی‌ نوت 9 احتمالا شکل ظاهری گلکسی S10 را نمایش می‌دهد!

11/6/2018 11:26:57 PM| itresan.com | 1
سامسونگ برای جدیدترین و بهترین هندست خود یعنی گلکسی‌نوت 9، به‌روزرسانی اندروید 9 پای را منتشر نموده است. اما این به‌روزرسانی احتمالا در ارتباط با پرچم‌دار گلکسی S10 کمپانی به موارد…

سامسونگ برای جدیدترین و بهترین هندست خود یعنی گلکسی‌نوت 9، به‌روزرسانی اندروید 9 پای را منتشر نموده است. اما این به‌روزرسانی احتمالا در ارتباط با پرچم‌دار گلکسی S10 کمپانی به موارد انگشت‌شماری اشاره می‌کند. به بیان دقیق‌تر به‌روزرسانی مذکور می‌تواند اطلاعاتی پیرامون طراحی گلکسی S10 را در اختیار ما قرار دهد. در صورتی‌که غول فناوری کره‌ای را بشناسیم، یقینا کمپانی جهت ارتقا واقعی امتیاز طراحی در پرچم‌دار سال 2019 خود بایستی از برخی ترفندهای مهندسی استفاده کند. اگرچه اسمارت‌فون‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس دارای مشخصات داخلی مناسب‌تر و دوربین ارتقایافته هستند؛ اما این هندست‌ها صرفا یک به‌روزرسانی تکراری به‌نظر می‌رسند.

Galaxy-S10-1-740x490 آپدیت گلکسی‌ نوت 9 احتمالا شکل ظاهری گلکسی S10 را نمایش می‌دهد!

تصویر جدید لو رفته از فریم‌ور گلکسی‌ نوت 9، دستگاهی با حواشی فوقانی فوق‌العاده باریک را نمایش می‌دهد. آیا این دستگاه می‌تواند همان گلکسی S10 باشد؟

یکی از اعضای انجمن توسعه‌دهندگان XDA با نام مکس وینباخ در حساب توئیتری خود، آخرین تصویر ارایه شده به‌همراه به‌روزرسانی اندروید 9 پای برای فبلت گلکسی‌نوت 9 را نمایش داده است. به‌روزرسانی جدید اطلاعاتی پیرامون یک تم تیره‌تر ارایه می‌دهد که احتمالا توجه کاربران را کم‌تر به خود جلب خواهد کرد. علاوه بر این به‌روزرسانی مذکور شاید جزئیاتی را پیرامون گلکسی S10 روشن کند. بر اساس گزارشات، گلکسی S10 از جنبه ظاهری مجهز به حواشی باریک‌تری در 4 سمت نمایشگر دستگاه خواهد بود.

با این‌حال دستگاه به‌نمایش گذاشته شده در تصویر توئیتری تنها بخش فوقانی هندست را نشان داده و حتی بیان‌گر وجود حواشی باریک‌تر نسبت به گلکسی‌ نوت 9 است. شایعات قبلی اشاره داشتند که سامسونگ به منظور تصمیم‌گیری در خصوص اعمال چنین تغییراتی در پرچم‌دار گلکسی S10، مشغول ارزیابی این الگو با اسمارت‌فون‌های میان‌رده خود است.

DrC0kdWVYAAdwZ8-e1541498174950 آپدیت گلکسی‌ نوت 9 احتمالا شکل ظاهری گلکسی S10 را نمایش می‌دهد!

گزارش شده که سامسونگ با تولید اسمارت‌فون گلکسی A8s آینده خود مشغول تست یک حفره منفرد برای دوربین جلویی و افزایش حداکثری نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه دستگاه است. این موضوع نهایتا می‌تواند به تغییراتی مشهود در گلکسی S10 منتهی شود. بر اساس شایعات، ارزان‌قیمت‌ترین مدل این هندست در سال 2019 عرضه می‌شود و مجهز به اسکنر اثرانگشت اپتیکال خواهد بود. مدل گران‌قیمت‌تر احتمالا از اسکنر اثرانگشت اولتراسونیک کمپانی کوالکام با قیمتی بالاتر بهره خواهد برد. گران‌ترین نسخه گلکسی S10 نیز مجهز به سیستم دوربین سه‌گانه در پشت گوشی و مودم 5G مجزا خواهد بود.

از نظر امنیتی انتظار می‌رود که سامسونگ اسکنر عنبیه خود را کنار گذاشته و احتمالا آن‌را با سیستم تشخیص چهره 3 بعدی که با فناوری فیس آی‌دی اپل رقابت خواهد کرد، جایگزین نماید. از جنبه کارآیی پیش‌بینی می‌‌‌شود که کلیه مدل‌های گلکسی S10 با تراشه اسنپ‌دراگون 8150 ساخت کوالکام یا چیپست اگزینوس 9820 سامسونگ عرضه شوند.

اگر تصویر ارایه شده واقعا نمایان‌گر شکل ظاهری اسمارت‌فون پرچم‌دار آینده سامسونگ باشد، در این‌صورت به نظر شما آیا این هندست ارزش انتظار کشیدن را خواهد داشت؟

منبع wccftech