TimTim

سایت خبر خوان

آپدیت سامسونگ گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) برای بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه شد

شنبه 24 فروردین 98 | 12:12 - Toranji.ir - 6
چهار هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت گلکسی اس ۱۰ با آپدیت نرم افزاری انجام می شود. امروز اما بار دیگر خبر می رسد که آپدیت سامسونگ گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) برای بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره […] ادامه نوشته

چهار هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت گلکسی اس ۱۰ با آپدیت نرم افزاری انجام می شود. امروز اما بار دیگر خبر می رسد که آپدیت سامسونگ گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) برای بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آپدیت گلکسی اس ۱۰

آپدیت گلکسی اس ۱۰

آپدیت گلکسی اس ۱۰

سامسونگ آپدیت جدیدی برای گوشی گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس عرضه کرد. این آپدیت باعث بهبود عملکرد سنسور اثر انگشت می شود.

این آپدیت دیروز و به عنوان یک آپدیت ضروری عرضه شد. این آپدیت در اپلیکیشن گلکسی Store قرار دارد. حجم این بروزرسانی برابر با 6.9 مگابایت بوده و بدون نیاز به ریستارت دستگاه، روی آن نصب می شود.

در رابطه با پچ امنیتی بیومتریک اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال می دانیم این پچ برای سنسور اثر انگشت این دو پرچمدار کره ای عرضه شده است.

این بروزرسانی برای گوشی های گلکسی S10 و S10 پلاس عرضه شده و کاربران گلکسی S10e آن را دریافت نمی کنند. با توجه به استفاده از سنسور اثر انگشت خازنی در پرچمدار کوچک سامسونگ، این موضوع منطقی به نظر می رسد.

پس از نصب این بروزرسانی، عملکرد سنسور اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس بهبود چشمگیری پیدا می کند. در حالی که عملکرد آن در مقایسه با سنسور اثر انگشت خازنی ضعیف تر است، دقت و سرعت آن بسیار بهتر از گذشته می شود.

حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اولتراسونیک گلکسی اس ۱۰ پلاس

حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اولتراسونیک گلکسی اس ۱۰ پلاس

این احتمال وجود دارد که این بروزرسانی علاوه بر افزایش سرعت و دقت این سنسور، باعث افزایش امنیت آن نیز شود. هفته گذشته گزارشی در اینترنت منتشر شد که به امکان دور زدن سنسور اثر انگشت پرچمداران جدید سامسونگ توسط یک پرینت سه بعدی از انگشت اشاره می کرد. سامسونگ در رابطه با رفع این مشکل، اطلاعاتی منتشر نکرده است.

گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ در ماه فوریه سال جاری میلادی به صورت رسمی معرفی شدند. این محصولات از حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی خود بهره می برند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید بهترین راه احراز هویت کاربر چیست؟ من؟ حسگر اثرانگشت خازنی روی قاب پشتی و پس از آن سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی مانند Face ID.

gsmarena
Galaxy S10,آپدیت گلکسی اس ۱۰,بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت گلکسی اس ۱۰,حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر سامسونگ,گلکسی اس 10,