TimTim

سایت خبر خوان

هوآوی میت بوک ۱۳ (MateBook 13) با نمایشگر کم حاشیه تر از مک بوک ایر ۲۰۱۸ معرفی شد

سه شنبه 15 آبان 97 | 23:26 - Toranji.ir - 13
در حال که خانواده لپتاپ های هوآوی با داشتن اعضایی مانند MateBook X Pro, MateBook X, MateBook D و MateBook E به یک شکل کلی رسیده است، امروز هوآوی میت بوک ۱۳ (MateBook 13) با نمایشگر کم حاشیه تر از مک بوک ایر ۲۰۱۸ معرفی شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره هوآوی میت بوک […] ادامه نوشته

در حال که خانواده لپتاپ های هوآوی با داشتن اعضایی مانند MateBook X Pro, MateBook X, MateBook D و MateBook E به یک شکل کلی رسیده است، امروز هوآوی میت بوک ۱۳ (MateBook 13) با نمایشگر کم حاشیه تر از مک بوک ایر ۲۰۱۸ معرفی شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره هوآوی میت بوک ۱۳، این لپ‌تاپ جدید کم حاشیه هوآوی که خود را رقیب مک بوک ایر ۱۳ سال ۲۰۱۸ می بیند، بیشتر صحبت کنیم.

هوآوی میت بوک ۱۳

هوآوی میت بوک ۱۳

همانطور که در تصویر بالا می بینید، طبق معمول هوآوی در مراسم خود به مقایسه محصولاتش با اپل می پردازد. آن ها به چیپست فوق تر Core i7-8565U میت بوک ۱۳ افتخار می کنند. همچنین شما می‌توانید پردازشگر گرافیکی NVIDIA MX150 را هم برای آن انتخاب نمایید. مدل پایه با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی SSD ارایه می شود.

هوآوی میت بوک ۱۳ حدودا ۶% باریک تر از مک بوک ایر ۱۳ سال ۲۰۱۸ است

هوآوی میت بوک ۱۳

هوآوی میت بوک ۱۳

در بخش طراحی هوآوی به میت بوک ۱۳ (Huawei MateBook 13) خود بیشتر افتخار می کند چرا که اولا هوآوی میت بوک ۱۳ حدودا ۶% باریک تر از مک بوک ایر ۱۳ سال ۲۰۱۸ است. این یعنی ضخامت ۱۴.۹ میلی متری برای لپتاپ هوآوی و سپس باید به ۴ میلی متر حاشیه نمایشگر کمتر که به نسبت نمایشگر به بدنه ۸۸% منجر می شود. وزن هوآوی میت بوک ۱۳ حدودا ۳۰ گرم بیشتر است یعنی ۱.۲۸ کیلوگرم و این نشان می دهد هوآوی در رقابت با اپل کاملا جدی است.

نمایشگر هوآوی میت بوک ۱۳ با پنل IPS و رزلوشن ۱۴۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل ارایه می شود که تا ۳۰۰ نیت روشنایی دارد. به نظر می رسد از نظر نمایشگری نیز تجربه کاربری خوبی برای کابران آن به ارمغان می آورد. از نظر پورت ها اما دو پورت USB Type-c و جک ۳.۵ میلی متری هدفون برای شما در نظر گرفته شده است.

در نهایت در حالی که قیمت هوآوی میت بوک ۱۳ مشخص نیست باید بگوییم که فناوری Huawei Share 3.0 نیز در آن قرار دارد که با استفاده از NFC با پرچمدار جدید این شرکت یعنی هوآوی میت ۲۰ پرو ارتباط برقرار می کند. نظر شما درباره لپتاپ هوآوی میت بوک ۱۳ (Huawei MateBook 13) چیست؟

gizchina
هوآوی میت بوک ۱۳ (MateBook 13) با نمایشگر کم حاشیه تر از مک بوک ایر ۲۰۱۸ معرفی شد