TimTim

سایت خبر خوان

آنر واچ مجیک ۲ را پیش از معرفی ببینید

چهارشنبه 29 آبان 98 | 19:37 - Toranji.ir - 1 -
امروز اما اطلاعات جدیدی درباره آن منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آنر واچ مجیک ۲ را پیش از معرفی ببینید. ادامه نوشته

هفته گذشته بود که در ترنجی خواندیم ساعت هوشمند آنر واچ مجیک ۲ همراه با آنر وی ۳۰ رسما معرفی خواهد شد. امروز اما اطلاعات جدیدی درباره آن منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آنر واچ مجیک ۲ را پیش از معرفی ببینید.

آنر واچ مجیک ۲

آنر واچ مجیک ۲

آنر واچ مجیک ۲

در تصاویر تبلیغاتی آنر مجیک واچ ۲ (Honor Magic Watch 2) حاشیه باریک صفحه و طراحی شیک آن را می‌بینیم؛ همان چیزی که از یک ساعت مچی مدرن انتظار داریم.

اخیرا تصاویر شماتیک و یک عکس زنده از این گجت به بیرون درز کرد؛ ولی پوسترهای تبلیغاتی آنر مجیک واچ ۲ ما را بهتر با چهره‌ی آن آشنا می‌کنند. دور حاشیه صفحه و روی قاب ساعت، خطوط مدرجی را می‌بینیم و در سمت راست هم دو دکمه برای کار با رابط کاربری وجود دارد.

پیش‌تر فاش شده بود که این اسمارت واچ، دارای گلس 2.5D خواهد بود و یک نسخه 46 میلی‌متری خواهد داشت. البته انتظار می‌رود آنر دو نسخه از آن را ارائه دهد که طبق شایعات، یکی برای بانوان است. کمپانی چینی قصد دارد در روز پنجم آذر ماه مراسمی را در شهر پکن برگزار کند و احتمالا در آن رویداد، شاهد معرفی گوشی آنر وی 30 و ساعت هوشمند مجیک واچ 2 خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ منتظر ساعت هوشمند آنر مجیک واچ ۲ هستید؟

Honor Watch Magic 2,آنر واچ مجیک ۲,ساعت هوشمند آنر,