TimTim

سایت خبر خوان

آموزش Red Dead Redemption 2: لیست کامل کد‌های تقلب بازی

سه شنبه 15 آبان 97 | 23:33 - zoomit.ir - 4
 • بررسی بازی Red Dead Redemption 2

  قبل از هر چیز باید خیال‌تان را راحت کنم که این مقاله همه‌ی کدهای تقلب، روش به دست آوردن مهمات بی‌نهایت و حتی نحوه‌ی استفاده‌ی خاص از روزنامه‌های حاضر در بازی را آموزش می‌دهد تا هیچ نکته‌ای درباره‌ی چگونگی به کار بردن کدهای تقلب در Red Dead Redemption 2، ناگفته باقی نماند. فقط این را هم بدانید که یقینا راک‌استار خودش لیست کامل کدهای تقلب بازی را منتشر نخواهد کرد و این نوشته، صرفا شامل آموزش استفاده از تمام کدهایی می‌شود که بازیکنان تا به امروز، موفق به پیدا کردن‌شان شده‌اند. البته همان‌گونه که با گذر زمان تمام کدهای تقلب بازی‌های مجموعه Grand Theft Auto و حتی قسمت اول Red Dead Redemption پیدا شدند، قطعا در آینده‌ی نه‌چندان دور روش‌های بیشتری هم برای تقلب در جدیدترین پروژه‌ی بزرگ راک‌استار، معرفی می‌شوند. اما RDR2 حتی در مکانی که باید کدهای تقلب را در آن وارد کنید، کمی خلاقیت به خرج داده است و به همین دلیل، استفاده از آن‌ها در این بازی، برای بعضی از گیمرها پیچیده‌تر از قبل جلوه می‌کند. پس بگذارید پیش از هر چیز، روش وارد کردن چیت‌کدها در بازی را مرور کنیم.

  Red Dead Redemption 2

  نحوه‌ی وارد کردن کدهای تقلب

  در صورت فعال بودن حتی یکی از کدهای تقلب، شما توانایی سیو کردن کمپین تک‌نفره‌ی بازی و به دست آوردن تروفی‌ها یا اچیومنت‌ها را از دست می‌دهید

  برای استفاده از چیت‌کدها، اول وارد منوی Pause بازی شوید و بعد به قسمت Settings بروید. سپس اگر در حال استفاده از پلی‌استیشن 4 هستید دکمه‌ی مثلث و اگر در حال بازی کردن با Xbox One هستید کلید Y را بر روی کنترلرتان فشار دهید. این‌جا شما وارد لیست بلند کدهای تقلب بازی می‌شوید. کدهایی که در ابتدا قفل هستند و بعد از یک بار وارد کردن‌شان، شانس استفاده از آن‌ها را پیدا می‌کنید. مجددا در پلی‌استیشن 4 دکمه‌ی مثلث و در ایکس باکس وان دکمه‌ی Y را فشار دهید. بعد از این می‌تواند با باز شدن صفحه‌ی تایپ، کدهای تقلب را وارد کرده و آن‌ها را باز کنید. کاری که پس از به سرانجام رساندنش آن کد را آزاد می‌کند و شما هم همواره می‌توانید در همین بخش به فعال یا غیرفعال کردن کدهای آزادشده، بپردازید. پس برخلاف بازی‌های قبلی راک‌استار نیازی نیست که هر بار موقع استفاده از هر کد آن را از ابتدا وارد کنید و پس از یک بار تایپ کردن‌شان، دیگر برای استفاده یا عدم استفاده از آن‌ها فقط باید به همین بخش از منوی بازی بروید.

  راستی، مطابق انتظارات، به محض این که بخواهید یکی از کدها را روی حالت فعال بگذارید، بازی به شما یک هشدار می‌دهد؛ با این مضمون که در صورت فعال بودن کدهای تقلب، شما توانایی سیو کردن کمپین تک‌نفره‌ی بازی و به دست آوردن تروفی‌ها یا اچیومنت‌ها را از دست می‌دهید. در حقیقت وقتی که حتی یکی از کدهای تقلب بازی روی حالت روشن قرار گرفته باشند، هیچ‌کدام از دستاوردهای‌تان در طول RDR2، عملا به حساب نمی‌آید و در هیچ جایی ثبت نمی‌شوند.

  Red Dead Redemption 2

  لیست کامل کدهای تقلب بازی

  این لیست کدهای تقلب بازی است که روش به دست آوردن تیرهای بی‌نهایت برای اسلحه‌های‌تان و همه‌ی موارد دیگر را دربرمی‌گیرد. البته به یاد داشته باشید که این لیست، متشکل از تمام آن‌چیزی است که تا به امروز بازیکنان موفق به پیدا کردنش شده‌اند و در آینده، کامل‌تر از قبل می‌شود.

  آخرین زمان آپدیت لیست: ۲۵ آبان ۱۳۹۷

  موارد مورد نیاز برای استفادهکد تقلبتاثیر کد تقلب
  ندارد

  A simple life, a beautiful death

  اسلحه‌های اصلی
  ندارد

  !Run! Run! Run

  ساخت اسب مسابقه‌ای
  ندارد

  You want more than you have

  ساخت اسب برتر
  ندارد

  Keep your dreams simple

  ساخت ارابه
  ندارد

  You want freedom

  کاهش سطح تحت تعقیب بودن
  ندارد

  A fool on command

  مست شدن شخصیت
  ندارد

  You want punishment

  افزایش سطح تحت تعقیب بودن
  ندارد

  Better than my dog

  افزایش فاصله‌ای که می‌توانید در آن اسب‌تان را با سوت صدا بزنید
  ندارد

  Vanity. All is vanity

  به دست آوردن همه‌ی لباس‌های حاضر در بازی
  ندارد

  Balance. All is balance

  راه‌اندازی مجدد سطح افتخارات (نوار Honor)
  ندارد

  You flourish before you die

  پر کردن نوارهای سلامتی، استقامت و Dead Eye
  ندارد

  I shall be better

  قرار دادن سطح Dead Eye بر روی لول ۳
  ندارد

  I seek and I find

  قرار دادن سطح Dead Eye بر روی لول ۵
  ندارد

  Death is silence

  اسلحه‌های مخفی‌کارانه‌ی بازی
  روزنامه‌ی Hanover 27 یا روزنامه‌ی Saint Denis 43 در چپتر دوم

  Abundance is the dullest desire

  مهمات بی‌نهایت
  روزنامه‌ی Saint Denis 46 در چپتر سوم بعد از مرحله‌ی Magicians for Sport

  Greed is American Virtue

  مهمات سنگین
  تکمیل مرحله‌ی Banking, The Old American Art

  Virtue unearned is not virtue

  بیشترین سطح افتخار (نوار Honor)
  تکمیل کردن چپتر اول بازی

  You revel in your disgrace, I see

  پایین آوردن سطح افتخارات (نوار Honor)
  ندارد

  Make me better

  قرار دادن سطح Dead Eye بر روی لول ۲
  ندارد

  I still seek more

  قرار دادن سطح Dead Eye بر روی لول ۴
  ندارد

  My kingdom is a horse

  بهبود سطح رابطه‌ی آرتور با اسب
  روزنامه‌ی 36 New Hanover Gazette

  You seek more than the world offers

  ثابت کردن کامل نوارهای سلامتی، استقامت و Dead Eye
  روزنامه‌ی New Hanover Gazette 27

  Abundance is desire

  مهمات بی‌نهایت
  ندارد

  Greed is now a virtue

  به دست آوردن فوری ۵۰۰ دلار
  ندارد

  Eat of knowledge

  یاد گرفتن تمام دستورات پخت موجود در بازی
  روزنامه‌ی Blackwater Ledger 68

  The lucky be strong evermore

  استقامت (Stamina) بی‌نهایت

  جالب است بدانید که احتمال دارد به مانند نسخه‌ی قبلی مجموعه‌ی Red Dead Redemption، در RDR2 هم شاهد کدهای تقلب مخصوصی باشیم که برای استفاده از آن‌ها باید به Rockstar Social Club مراجعه کرد. ولی فعلا، این‌ها تمام کدهای تقلبی هستند که تا به امروز موفق به یافتن‌شان شده‌ایم. به یاد داشته باشید که با توجه به ذخیره نشدن هیچ‌کدام از دستاوردهای شما در طول بازی به سبب فعال بودن حتی یکی از کدهای تقلب، عملا فعال کردن آن‌ها حکم روشی برای گشت‌وگذار آسوده و خوش گذراندن در سرتاسر نقشه‌ی بازی را دارد و قرار نیست برای پشت سر گذاشتن مراحل اصلی یا فرعی، روی آن‌ها حساب باز کنید.

  Red Dead Redemption 2

  چگونگی آزاد کردن کدهای تقلب با استفاده از روزنامه‌ها

  همان‌طور که در جدول بالا مشاهده کردید، بعضی از کدهای تقلب بازی برای فعال شدن، محتاج به دست آوردن برخی از روزنامه‌ها در زمانی مشخص توسط شما هستند. روزنامه‌هایی که درون هر شهر فروشنده‌هایی برای فروختن آن‌ها وجود دارند و شما برای آزاد کردن یک‌سری از چیت‌کدها، به آن‌ها نیاز دارید. نحوه‌ی استفاده از روزنامه‌ها هم به این شکل است که در آن‌ها آن‌قدر جست‌وجو کنید تا خود کد تقلب را ببینید. برای این کار هم تنها به زوم کردن روی بخش‌های مختلف روزنامه و در بعضی اوقات پشت و رو کردن آن، احتیاج دارید. در صورتی که قبل از یافتن روزنامه‌ی مورد نیاز برای باز کردن یک کد تقلب بخواهید آن را در بخش کدهای تقلب بازی وارد کنید، Red Dead Redemption 2 به شما ارور می‌دهد و می‌گوید که توانایی انجام این کار را ندارید. البته نیازی به نگرانی مبنی بر از دست دادن یکی از روزنامه‌ها نیست چون به محض تمام کردن بخش داستانی بازی، همه‌ی آن‌ها را یک‌جا به دست می‌آورید.

  کاراکتر باقی مانده
آموزش Red Dead Redemption 2: لیست کامل کد‌های تقلب بازی