TimTim

سایت خبر خوان

سامسونگ گلکسی ام ۴۰ (Galaxy M40) در راه است

یکشنبه 25 فروردین 98 | 09:12 - Toranji.ir - 14
سامسونگ گلکسی ام ۴۰ (Galaxy M40) موفق به کسب تاییدیه وای فای شد. انتظار می رود این گوشی هوشمند در آینده نزدیک به صورت رسمی معرفی شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با عضو جدید خانواده گلکسی ام (Galaxy M) صحبت کنیم. ادامه نوشته

سامسونگ گلکسی ام ۴۰ (Galaxy M40) موفق به کسب تاییدیه وای فای شد. انتظار می رود این گوشی هوشمند در آینده نزدیک به صورت رسمی معرفی شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با عضو جدید خانواده گلکسی ام (Galaxy M) صحبت کنیم.

شرکت های چینی در سال های اخیر گوشی های اقتصادی قدرتمند زیادی را تولید کرده و در بازار به فروش رسانده اند. در این میان شیائومی با گوشی های ردمی در بازار هند به موفقیت بسیار مناسبی دست پیدا کرده است. این موضوع باعث شده سامسونگ نیز مشغول توسعه گوشی های اقتصادی برای بازارهایی مانند هند شود.

سامسونگ امسال از چندین گوشی اقتصادی رونمایی کرده است. این برند کره ای امسال تصمیم گرفت گوشی های سری گلکسی M را در معرض دید عموم قرار دهد.

گلکسی ام ۴۰ (Galaxy M40)

گلکسی ام ۴۰

گلکسی ام ۴۰ (رندر مفهومی)

در گذشته سامسونگ از گوشی های گلکسی M10، گلکسی M20 و گلکسی M30 به صورت رسمی رونمایی کرده بود و حال به نظر می رسد باید با گوشی گلکسی M40 ملاقات کنیم.

به تازگی گوشی سامسونگ گلکسی M40 تاییدیه وای فای را دریافت کرده است. این دستگاه دارای شماره مدل سامسونگ SM-M405F است. این اسمارت فون به سیستم عامل پیش فرض اندروید پای مجهز شده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در رابطه با این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال گزارش های گذشته به عرضه گوشی گلکسی M40 نیز اشاره کرده بودند.

گوشی سامسونگ گلکسی M40 در مقایسه با گلکسی M30 به مشخصات فنی قدرتمندتری مجهز می شود و با قیمت بالاتری در اختیار خریداران قرار می گیرد. این احتمال وجود دارد که مشخصات فنی این محصولات مشابه باشد.

گوشی های گلکسی A30 و گلکسی A40 تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. در حقیقت تفاوت این دو گوشی هوشمند در ابعاد نمایشگر و همچنین ظرفیت باتری است. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از گلکسی M40 منتشر شود.

نظر شما چیست؟ گلکسی ام ۴۰ می تواند دستگاه جذابی ظاهر شود؟

gizchina
Galaxy M40,سامسونگ SM-M405F,گلکسی M40,گلکسی ام ۴۰,