TimTim

سایت خبر خوان

دلیل اختلال و قطع شدن اینستاگرام ۲۵ فروردین ۹۸

دوشنبه 26 فروردین 98 | 11:18 - Toranji.ir - 5
دلیل اختلال و قطعی اینستاگرام در ۲۵ فروردین ۹۸ چیست؟ از ساعاتی پیش شبکه اجتماعی Instagram برای برخی از کاربران از دسترس خارج شده است که در ادامه قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم، با ترنجی همراه باشید. ادامه نوشته

دلیل اختلال و قطعی اینستاگرام در ۲۵ فروردین ۹۸ چیست؟ از ساعاتی پیش شبکه اجتماعی Instagram برای برخی از کاربران از دسترس خارج شده است که در ادامه قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم، با ترنجی همراه باشید.

از ساعاتی پیش شبکه اجتماعی اینستاگرام برای برخی از کاربران از دسترس خارج شد و طبق معمول شایعه فیلترینگ این شبکه اجتماعی در فضای مجازی به گوش رسید. اما دقایقی بعد مشخص شد که مشکل قطعی فقط مربوط به اینستاگرام نبوده و شبکه های اجتماعی فیسبوک و واتس اپ نیز با اختلال مواجه شده‌اند. همچنین معلوم شد که اینستاگرام، فیس بوک و واتس اپ فقط برای کاربران ایرانی دچار مشکل نشده و بسیاری از کاربران در سراسر جهان امکان دسترسی به این شبکه های اجتماعی را ندارند.

اختلال و قطعی اینستاگرام از حوالی ساعت 16 امروز یکشنبه 25 فروردین 98 شروع شده و مشخص نیست تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند و البته همان‌طور که گفته شد فقط برخی کاربران با این مشکل مواجه شده‌اند. گفتنی است شبکه اجتماعی اینستاگرام و پیام رسان واتس اپ هر دو زیرمجموعه فیسبوک هستند و به نظر می‌رسد دلیل این اختلالات تغییراتی در پیکربندی سرورهای این مجموعه باشد.

شما در استفاده از اینستاگرام و سرویس های فیس بوکی به مشکل خورده اید؟

instagram,اختلال اینستاگرام,اختلال اینستاگرام ۲۵ فروردین ۹۸,اینستاگرام ٍِ,قطع شدن اینستاگرام,