TimTim

سایت خبر خوان

اسکرین شات های شیائومی MIUI 11 را ببینید

چهارشنبه 20 شهریور 98 | 15:14 - Toranji.ir - 1
چند اسکرین شات از رابط کاربری شیائومی MIUI 11 منتشر شده است که برخی از تغییرات موجود در این نسخه را به نمایش می گذارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا اسکرین شات های شیائومی MIUI 11 را ببینید ادامه نوشته

چند اسکرین شات از رابط کاربری شیائومی MIUI 11 منتشر شده است که برخی از تغییرات موجود در این نسخه را به نمایش می گذارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا اسکرین شات های شیائومی MIUI 11 را ببینید.

اسکرین شات های شیائومی MIUI 11

 

شیائومی در آینده نزدیک از رابط کاربری شیائومی MIUI 11 که بر پایه اندروید ۱۰ توسعه یافته است، رونمایی خواهد کرد. با این حال به‌تازگی چندین اسکرین‌شات از این رابط کاربری به بیرون درز پیدا کرده است.

شیائومی به صورت تصادفی رابط کاربری MIUI 11 را در اختیار برخی کاربران که از می‌میکس ۲ اس و ردمی K20 پرو استفاده می‌کنند قرار داد. پس از آن یک فایل قابل فلش کردن از این رابط کاربری ساخته و چندین اسکرین‌شات از MIUI 11 منتشر شد.

اولین تغییر قابل رویت مربوط به منوی تنظیمات است. حالا این منو از آیکون‌های جدید و رنگارنگی استفاده می‌کند. این موضوع سبب می‌شود پیدا کردن بخش دلخواه کاربر راحت‌تر شود. طراحی منوها و اپلیکیشن‌های درونی حالا بسیار سفیدتر از قبل و متون موجود در آن نیز به صورت بولد شده است.

از دیگر تغییرات این نسل می‌توان به بهبود قابلیت نمایشگر همیشه روشن (Always-on Display) و یک سیستم انتقال فایل جدید که با همکاری oppo و Vivo ساخته شده است اشاره کرد.

نمایشگر همیشه روشن MIUI 11 حالا قابلیت‌هایی نظیر امکان تغییر رنگ خودکار با گذشت زمان، استفاده از طرح Kaleidoscope با 5 طرح مختلف و یا استفاده از طرح فضایی با قابلیت تغییر تصویر با توجه به گذشت زمان و میزان نور محیط را ارایه می‌دهد. دیگر تغییرات این نسخه از MIUI مربوط به سیستم صدای داینامیک، نام جدید برای اپلیکیشن Xioami Community، زمان‌بندی حالت تیره و افزوده شدن قابلیت پاسخ‌سریع برای چندین اپلیکیشن جدید می‌شود.

البته انتظار می‌رود در نسخه نهایی، شاهد افزوده شدن قابلیت‌های بیشتری باشیم. گفته می‌شود MIUI 10 به همراه می میکس ۴ به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

منتظر رابط کاربری MIUI 11 هستید؟

gsmarena
Xiaomi MIUI 11,اسکرین شات شیائومی MIUI 11,شیائومی Miui 11,