TimTim

سایت خبر خوان

Borderlands 3 احتمالاً در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود

جمعه 24 اسفند 97 | 00:35 - gamefa.com - 12
این روزها شاهد انتشار اخبار و گزارش‌های جدیدی مبنی بر معرفی بازی موردانتظار Borderlands 3، ساخته‌ی استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software)، در جریان رویداد PAX East هستیم. اما اگر گزارش‌های جدید را واقعی بدانیم، ممکن است که معرفی این بازی با بحث‌های زیادی همراه شود.
اخبار بازی ها
Borderlands 3 احتمالاً در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود

این روزها شاهد انتشار اخبار و گزارش‌های جدیدی مبنی بر معرفی بازی موردانتظار Borderlands 3، ساخته‌ی استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software)، در جریان رویداد PAX East هستیم. اما اگر گزارش‌های جدید را واقعی بدانیم، ممکن است که معرفی این بازی با بحث‌های زیادی همراه شود. رندی پیچفورد (Randy Pitchford)، مدیرعامل استودیوی گیرباکس، به تازگی توییت‌های جدیدی در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده است که احتمالاً به عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی از طریق فروشگاه اپیک گیمز اشاره دارد.

او قبلاً به سادگی بیان کرده بود که:

من از پشتیبانی کردن از فروشگاه اپیک گیمز هیجان‌زده هستم.

ــ رندی پیچفورد (@DuvalMagic) 5 دسامبر ۲۰۱۸

توییت بعدی او به تاثیرگذاری فروشگاه اپیک گیمز در بازار بازی‌های ویدئویی و حمایت از سازندگان کوچک و بزرگ اختصاص داشت:

امروز از من در این خصوص زیاد سوال پرسیده شده است. برای شفاف‌سازی بیشتر [باید بگویم که]: دوستان ما در اپیک، افراد بزرگی هستند که به سلامت صنعت ما و ارزش کار سازندگان کوچک و بزرگ اهمیت می‌دهند. ورود آن‌ها به این حوزه واقعاً خوشایند است.

ــ رندی پیچفورد (@DuvalMagic) 5 دسامبر ۲۰۱۸

اینک اما، پیچفورد در پاسخ به یکی از توییت‌هایی که به نگرانی از انحصاری شدن بازی جدید استودیوی گیرباکس برای فروشگاه اپیک گیمز اختصاص داشت، بیان کرد که:

چه اشکالی دارد؟ یک رایانه‌ی شخصی یک رایانه‌ی شخصی است – چه کسی اهمیت می‌دهد که بازی‌های خود را از کدام فروشگاه می‌خرید؟ من فقط کنجکاوم که دلیل این قضیه را بدانم. من یک مشتری از پلتفرم‌های مختلف رایانه‌های شخصی هستم.

ــ رندی پیچفورد (@DuvalMagic) 12 مارس ۲۰۱۹

البته هیچ کدام از این توییت‌ها به صورت مستقیم به انحصاری بودن بازی Borderlands 3 برای فروشگاه اپیک گیمز اشاره ندارد و شاید در نهایت، این بازی از طریق فروشگاه استیم در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. شاید رندی پیچفورد تنها در خصوص فکر و عقیده‌ی شخصی خود صحبت کرده است.

فروشگاه اپیک گیمز از زمان راه‌اندازی‌اش، وارد جنگ مستقیم با استیم شده است. اپیک گیمز برای جذب مخاطبین بیشتر، برخی از بازی‌های AAA را به انحصار این فروشگاه در آورده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به عناوینی نظیر The Division 2، بازی Metro Exodus، بازی Super Meat Boy Forever و Phoenix Point و… اشاره کرد.

بازی Borderlands 3 احتمالاً در جریان رویداد PAX East معرفی خواهد شد و سرانجام به سوالات مختلف پیرامون آن، پاسخ داده خواهد شد.

نظرات

 1. Emad.st گفت:

  غلط کرده اپیک رو به اتیش می کشم اگه انحصاری اپیک هم بشه تو فروش ضرر میکنه درکل ببینید برای یکم سود بیشتر چیکار می کنن که اخرشم نصف اونی که تو استیم درمیارن نمی تونن تو اپیک دربیارن

  21Thumb up 8Thumb down
 2. joel گفت:

  مثل اینکه واقعا فروشگاه اپیک داره قدرت انحصار طلبی استیم از بین میبره،با توجه به هجوم سازنده های بزرگ و کوچیک شاید واقعا وجود اپیک نیاز بود و الا چه دلیلی داره که سازنده ها یک همچین حمایتی بکنن. در کل با این جمله موافقم. (چه اشکالی دارد؟ یک رایانه‌ی شخصی یک رایانه‌ی شخصی است – چه کسی اهمیت می‌دهد که بازی‌های خود را از کدام فروشگاه می‌خرید؟ من فقط کنجکاوم که دلیل این قضیه را بدانم. من یک مشتری از پلتفرم‌های مختلف رایانه‌های شخصی هستم.)

  ــ رندی پیچفورد (@DuvalMagic) 12 مارس ۲۰۱۹

  0Thumb up 2Thumb down
 3. Star1 گفت:

  چقدر قشنگ گفته اینجا رو، حرف دله خیلیا رو زده:
  چه اشکالی دارد؟ یک رایانه‌ی شخصی یک رایانه‌ی شخصی است – چه کسی اهمیت می‌دهد که بازی‌های خود را از کدام فروشگاه می‌خرید؟

  0Thumb up 5Thumb down
 4. Dioxe گفت:

  “چه کسی اهمیت می‌دهد که بازی‌های خود را از کدام فروشگاه می‌خرید؟” ما pc گیمر ها اهمیت میدیم Really Pissed

  3Thumb up 1Thumb down
 5. PERSIAN NAZI گفت:

  یه بازی از پیش شکست خورده دیگه Laugh شکستش هم فقط بخاطر اپیک خواهد بود درست مثل مترو خدا بیامرز که گفتن حدود ۶% از هزینه هاش رو تونسته دربیاره و گلوشوفسکی هم خیلی گله گذار بود از بابت خشم گیمرها و ریفاند کردنش و اونهمه کلیپ که داشتن کرکیش رو بازی میکردن و کپی کردن کرک رو فرستاده بودن براشون Laugh
  اپیک با دنوو هیچ فرقی نداره و برای PC گیمر هردوشون ضرر محظه Laugh

  3Thumb up 1Thumb down
 6. SLλYER #2077 گفت:

  خبرای بعدی: استیم احتمالا در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود
  اپیک بره جمع کنه بابا با این سرویس دهیش ROTFL

  2Thumb up 0Thumb down
 7. R6.Forever گفت:

  اینم شورشو دراورده دیگه No No

  خدایا بسه دیگه ROTFL ROTFL ROTFL

  2Thumb up 0Thumb down
,Borderlands 3 احتمالاً در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود « , گیمفا، وب سایت خبری و تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای