TimTim

سایت خبر خوان

شایعه: بلیزارد پیش از شروع مراسم بلیزکان از معرفی Diablo 4 منصرف شده است

سه شنبه 15 آبان 97 | 19:03 - gamefa.com - 4
شخصی با وب‌سایت Kotaku تماس گرفته و بیان کرده است که شرکت بلیزارد ویدئوی معرفی Diablo 4 را تنها چند روز پیش از شروع مراسم بلیزکان، از برنامه‌ی خود حذف کرده است.
اخبار بازی ها
شایعه: بلیزارد پیش از شروع مراسم بلیزکان از معرفی Diablo 4 منصرف شده است

شخصی با وب‌سایت Kotaku تماس گرفته و بیان کرده است که شرکت بلیزارد ویدئوی معرفی Diablo 4 را تنها چند روز پیش از شروع مراسم بلیزکان، از برنامه‌ی خود حذف کرده است.

اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که با شنیدن خبر معرفی یک نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند از سری Diablo در جریان مراسم بلیزکان (BlizzCon) ناراحت شده‌اید، به احتمال زیاد این خبر شما را بیشتر از قبل آزرده خواهد کرد. براساس گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت Kotaku، شرکت بلیزارد (Blizzard) قصد داشته در جریان مراسم بلیزکان از نسخه‌ی چهارم سری رونمایی کند ولی پیش از شروع مراسم از این تصمیم صرف نظر کرده است.

کسی که این خبر را منتشر کرده بیان کرده که این شرکت برنامه‌ای برای نمایش گیم‌پلی بازی نداشته است. این شرکت برنامه‌ داشته است تا تنها خبر ساخت نسخه‌ی چهارم توسط استودیو را رسما تایید کند ولی آن‌ها چند روز پیش از شروع مراسم به دلیل عدم آمادگی، معرفی این بازی از برنامه‌ کنار گذاشته شده است.

البته طبیعتا این تنها یک گزارش از سوی منبعی ناشناس بوده و باید این موضوع را در نظر گرفت که ممکن است تنها با یک دروغ طرف باشیم. البته با توجه به مدت زمانی که از عرضه‌ی نسخه‌ی سوم سری می‌گذرد و انتظار شدید هواداران برای معرفی نسخه‌ی جدید، برنامه‌ی شرکت بلیزارد برای اعلام خبر ساخت نسخه‌ی جدید قابل درک است.

پس از انتشار این شایعه و تشدید بازخوردهای منفی هواداران، شرکت بلیزارد رسما اعلام کرده است که آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای معرفی نسخه‌ی ۴ بازی در این مراسم نداشته‌اند. شرکت بلیزارد بیان کرده است که هیچ بخشی از مراسم مربوط به سری Diablo حذف نشده است و آن‌ها پروژه‌های آینده‌ی خود را در زمان مناسب معرفی خواهند کرد. با این وجود پس از انتشار بیانیه‌ی رسمی شرکت بلیزارد شخصی که این خبر را منتشر کرده بود مجددا تایید کرده که ویدئوی معرفی نسخه‌ی چهارم برای نمایش در جریان مراسم ضبط شده و این بازی بدون شک در حال توسعه است.

در بیانیه‌ی رسمی شرکت بلیزارد آمده است:

قبل از هر چیز ما می‌خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که ما قطعا به نظرات هوادارانمان اهمیت می‌دهیم. ما معمولا نسبت به شایعه‌ها و فرضیه‌های موجود واکنش نشان نمی‌دهیم ولی باید بدانید که ما هیچ بخشی را از مراسم بلیزکان حذف نکرده‌ایم و قصد معرفی بازی دیگری را برای سال جاری نداریم. چندین تیم مختلف در حال کار برروی پروژه‌های معرفی نشده از سری Diablo هستند و ما از آن‌ها در زمان مناسب رونمایی خواهیم کرد.

پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر در حال توسعه بودن نسخه‌ی چهارم سری Diablo توسط شرکت بلیزارد منتشر شده بود. به هر حال این‌گونه به نظر می‌رسد که شرکت بلیزارد حداقل تا انتهای سال جاری میلادی قصد رونمایی از این عنوان و یا هیچ یک از پروژه‌های دیگر مرتبط با سری را ندارد.

برچسب ها، ، ،
نظرات

 1. MAX3D گفت:

  مثل اینکه این روزا حالش خوش نیست

  16Thumb up 4Thumb down
 2. jgjg گفت:

  خودشون شایعه رو ساختن که گندش کمتر دربیاد.

  24Thumb up 5Thumb down
 3. Senatorbigy گفت:

  حیف شد Cry ولی هنوز اون diablo 3 پلیر داره اونم چه پلیری من دوستم ۶ ساله داره بازی میکنه Razz خلاصه که ببینیم بیلیزاد و اکتیویژن حالشون خوب میشه یا تجویز دکتر میخوان ROTFL tnxXx

  3Thumb up 2Thumb down
 4. R.M.G.S3 گفت:

  اکتیویژن بیلزارد بودن همین مشکلاتو داره In Love

  4Thumb up 1Thumb down
شایعه: بلیزارد پیش از شروع مراسم بلیزکان از معرفی Diablo 4 منصرف شده است