TimTim

سایت خبر خوان

تریلر جدیدی از بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد

پنج شنبه 15 آذر 97 | 15:01 - gamefa.com - 23
همان‌طور که می‌دانید استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) به عنوان یکی از بهترین سازندگان بازی‌ در سبک ماجراجویی و ترسناک به حساب می‌آید. برای مثال عنوان Until Dawn یکی از ساخته‌های بی‌نظیر این استودیو بعد از همکاری خود با شرکت سونی است. حال پروژه‌ی بعدی این استودیو با نام The Dark Pictures در دست ساخت قرار گرفته و قرار است برای هر سه پلتفرم…
تریلر
تریلر جدیدی از بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد

همان‌طور که می‌دانید استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) به عنوان یکی از بهترین سازندگان بازی‌ در سبک ماجراجویی و ترسناک به حساب می‌آید. برای مثال عنوان Until Dawn یکی از ساخته‌های بی‌نظیر این استودیو بعد از همکاری خود با شرکت سونی است. حال پروژه‌ی بعدی این استودیو با نام The Dark Pictures در دست ساخت قرار گرفته و قرار است برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

جدیدترین ویدئوی منتشر شده از سوی این استودیو، نظرات و صحبت‌های توسعه‌دهندگان بازی The Dark Picture: Man of Medan را به نمایش گذاشته است. در این ویدئو ما شاهد گیم‌پلی جامعی از این بازی هستیم که در طی نمایش آن، توسعه‌دهندگان و تیم سازنده در مورد طراحی صداهای بازی در محیط‌های مختلف بحث می‌کنند. آن‌ها همچنین از موضوعاتی چون تکنیک‌های دوربین بازی، کیفیت و گرافیک این عنوان صحبت می‌کنند.

شما می‌توانید این ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین متن مشاهده کنید. این پروژه‌ی جدید استودیوی سوپرمسیو گیمز، توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرده است؛ به‌طوری که طرفداران بازی‌های ترسناک بی‌صبرانه منتظر انتشار جدیدترین عنوان سوپرمسیو گیمز هستند. طبق گزارشات منتشر شده، بازی The Dark Picture: Man of Medan قرار است که در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

نظرات

 1. mr.305 گفت:

  به نظرم supper massive games همون شرکتی که شایعه شده Microsoft میخره به ترتیب لوگو ها نگاه کنید Xbox اول میاد یعنی حق تبلیغ با مایکروسافته پس شاید این همون استودیو باشه

  3Thumb up 11Thumb down
  • SaamA2 گفت:

   ناشر سری بازی های the dark pictures شرکت نامکو هست ، بنابراین برای هر سه پلتفرم منتشر میشن.

   2Thumb up 0Thumb down
   • mr.305 گفت:

    درسته ناشرش باندای نامکو ولی حق تبلیغ برای کنسول میرسه به اکس باکس. اصلا بازی تو غرفه ی اکس باکس گیمز کام معرفی شد. حق تبلیغ بازی هایی که تو E3 تو هر کنفرانسی باشه حتما با اون شرکته مثلاً توم رایدر کنفرانس اکس باکس بود حق تبلیغاتش هم با مایکروسافت بود.
    این هم همینطوره البته فقط یه حدسه

    2Thumb up 0Thumb down
 2. TERIXA گفت:

  بازیهای مرحوم telltale رو دوست نداشتم ولی Until Dawn و Life is stange واقعا لذت بردم از بازی کردنشون بی صبرانه منتظر این بازیم.

  3Thumb up 0Thumb down
 3. big_cypher گفت:

  اینطور داستانا دیگه قدیمی شدن کشتی تسخیر شده و خونه تسخیر شده و…. یه نواوری باید داشته باشه که البته این کار فقط از استاد کبیر دیوید کیج برمیاد

  0Thumb up 1Thumb down
تریلر جدیدی از بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد