TimTim

سایت خبر خوان

تریلر‌های جدیدی از گیم پلی Shenmue III منتشر شد [E3 2019]

چهارشنبه 22 خرداد 98 | 13:41 - zoomg.ir - 2

بازی Shenmue III را می‌توان جزو آن دسته از بازی‌هایی دانست که تا به امروز تاخیرات زیادی را تجربه کرده است. در حال حاضر، این بازی برای عرضه در ۲۸ آبان ماه (۱۹ نوامبر) روی کامپیوتر و پلی استیشن 4 برنامه‌ریزی شده است. ازطرفی در جریان کنفرانس خبری PC Gaming Show و مشخص شدن اینکه نسخه کامپیوتر در انحصار فروشگاه اپیک گیمز است، نارضایتی کاربران را به‌دنبال داشت.

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از Shenmue III توسط شعبه ژاپن IGN در نمایشگاه E3 2019 منتشر شده است که گیم‌پلی بازی را نمایش می‌دهد. در واقع این تریلر در قالب سه ویدیو مختلف و در مجموعه ۲۴ دقیقه از فعالیت‌های مختلف بازیکنان در بازی Shenmue 3 را نشان می‌دهد. اولین تریلر از بازی به مینی گیم‌های بازی اختصاص داده شده است. بازیکنان می‌توانند به‌صورت کاراکترهای بازی بروند و مینی‌گیم‌های مختلفی را انجام بدهند.

این در حالی است که دومین قسمت از تریلر ۲۴ دقیقه‌ای بازی، به بخش تمرینی و نحوه‌ی استاد شدن در مهارت‌هایی که یاد می‌گیرید، مربوط می‌شود. آخرین پارت هم به نحوه شکستن هیزم‌ها در بازی Shenmue III اختصاص داده شده است. در ادامه می‌تواندی این سه ویدیو را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود ویدیو از آپارات

پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2019، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی

E3 2019,Shenmue III,اخبار بازی,کامپیوتر,پلی استیشن 4,گیم‌ پلی