TimTim

سایت خبر خوان

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رسماً معرفی شد

یکشنبه 25 فروردین 98 | 00:35 - gamefa.com - 13
سرانجام نخستین تریلر از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، ساخته استودیوی بازیسازی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) منتشر شد که توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts) انتشار می‌یابد.
تریلر
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رسماً معرفی شد

سرانجام نخستین تریلر از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، ساخته استودیوی بازیسازی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) منتشر شد که توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts) انتشار می‌یابد.

سال‌هاست که می‌دانیم بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در دست ساخت قرار دارد اما سرانجام، نخستین تریلر این بازی منتشر شد و همراه با آن، جزئیات تازه‌ای از این عنوان مورد انتظار منتشر شده است. در جریان رونمایی این بازی در رویداد Star Wars Celebration، رسماً تائید شد که این بازی عنوانی تک نفره و داستان محور خواهد بود و پرداخت‌های درون برنامه‌ای جایی در آن ندارند. همچنین مشخص شد که Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این تریلر جزئیات خوبی از آنچه که می‌توان از این بازی انتظار داشت را نیز به تصویر می‌کشد. این بازی، عنوانی اکشن و سوم شخص است که وقایع داستانی آن، بین Revenge of the Sith و Star Wars اصلی جریان دارد. بازیکنان کنترل یک Padawan را بر عهده دارند که از قتل و عام جدای (Jedi) پس از Order 66 نجات یافته است. این بازی، سفر آن‌ها و تلاششان برای نجات یافتن از Empire را در کهکشان‌ها دنبال می‌کند.

Star Wars Jedi: Fallen Order عنوانی منحصر به فرد محسوب می‌شود؛ چراکه نخستین بازی‌ای است که از سوی شرکت الکترونیک آرتس عرضه خواهد شد و تماماً برروی بخش تک نفره و داستانی تمرکز دارد. این گفته به این معناست که این نسخه از سری Star Wars از مشکلاتی که گریبانگیر بازی Star Wars Battlefront 2 شد، دور است. عرضه بازی در فصل پائیز، قطعاً خبر خوبی برای طرفداران پر و پا قرص سری محبوب «جنگ‌های ستاره‌ای» است.

از انتهای همین خبر، می‌توانید نخستین تریلر رسمی منتشر شده از این بازی را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و  منتشر خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۴K

ADS

نظرات

 1. ox one گفت:

  Trust no one
  .
  .
  .
  Trust only in the FORCE Yes Yes Heart

  9Thumb up 2Thumb down
 2. joel گفت:

  تک نفره و داستان محور In Love
  پس بلاخره میتونم یه استار وارز بازی کنم

  12Thumb up 0Thumb down
 3. TERIXA گفت:

  ریسپاون تا الان فقط بازی آنلاین ساخته ببینیم تو ساخت بازی داستانی چیکارست.

  1Thumb up 0Thumb down
 4. Parsa.jm.jr10 گفت:

  ببینیم EA چیکار میکنه این دفعه چون فکر کنم این بار دیگه باید بترکونه .

  1Thumb up 0Thumb down
 5. Senatorbigy گفت:

  خوب اینم از بازی که بتونه امسال سرگرممون کنه In Love دیالوگاشم خیلی خوفه مخصوصا اون Trust only in forceم In Love مرسی بابت خبر امیدوارم کننده Wink tnxXx

  0Thumb up 0Thumb down
,بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رسماً معرفی شد « , گیمفا، وب سایت خبری و تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای