TimTim

سایت خبر خوان

بازی‌های رایگان آخر هفته‌ی اکس‌باکس مشخص شدند

جمعه 22 فروردین 99 | 21:19 - gamefa.com
بازی‌های رایگان آخر هفته‌ی اکس‌باکس مشخص شدند
شیوع ویروس کرونا، تاثیرات مخربی را بر صنعت بازی گذاشت؛ استودیو‌های فراوانی تعطیل شدند و بسیاری از بازی‌‌های مورد انتظار، تاخیر خوردند. در این شرایط که بازی‌بازان در...

شیوع ویروس کرونا، تاثیرات مخربی را بر صنعت بازی گذاشت؛ استودیو‌های فراوانی تعطیل شدند و بسیاری از بازی‌‌های مورد انتظار، تاخیر خوردند. در این شرایط که بازی‌بازان در قرینطه‌ی خانگی به سر می‌برند، بازی‌های رایگان یکی از سرگرمی‌های مناسب به شمار می‌روند.

مایکروسافت عناوین زیادی را به دو سرویس محبوب خود، Xbox Live Gold و Xbox Game Pass اضافه کرده‌است. آخرین عناوین اضافه شده، Gears 5 ،Override: Mech City Brawl ،The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited و Hitman: The Complete First Season به شمار می‌روند.

رویداد رایگان Gears 5، پیش از این شروع شده بود و تا ۱۲ آپریل (۲۴ فروردین) نیز ادامه دارد. Override یک بازی در سبک مبارزه‌ای است. شما در این بازی باید کنترل یکی از ۱۲ Mech موجود در بازی را به دست بگیرید و علیه بازی‌بازان دیگر در بخش چندنفره مبارزه‌ کنید. این بازی شامل بخش داستانی نیز هست. Hitman نیز یک اکشن سوم شخص و ماموریت شما در این بازی، از میان بردن دشمنان به روش‌های خلاقانه و متنوع است. این دو عنوان از همین حالا تا ۲۵ فروردین (۱۳ آوریل) قابل دانلود هستد.

آخرین بازی رایگان، The Elder Scrolls Online یک MMO محبوب محسوب می‌شود. شما می‌توانید در سرزمین‌های آشنا و به‌یاد‌ماندنی Morrowind, ،Oblivion و Skyrim به گشت و گذار بپردازید. این عنوان از همین حالا تا ۲۶ فروردین (۱۴ آپریل) قابل دانلود است. اگر قصد بازی کردن این عناوین بعد از اتمام این مدت زمان را دارید، باید آن‌ها را خریداری کنید.

Gears 5

  • نسخه‌ی استاندارد  –  $۳۰
  • نسخه‌ی آلتیمیت  – $۴۴

Override: Mech City Brawl

  • نسخه‌ی استاندارد – $۴٫۴۹
  • نسخه‌ی Super Charged Mega – $6

Hitman: The Complete First Season

  • نسخه‌ی Definitive – $17

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

  • نسخه‌ی استاندارد – $۸
12345678910(10 رای, میانگین آرا 7٫10 از 10 )
Loading...
بازی‌های رایگان آخر هفته‌ی اکس‌باکس مشخص شدند