TimTim

سایت خبر خوان

شایعه: نسخه‌ی ریمستر Call Of Duty: Modern Warfare 3 در راه است

دوشنبه 11 فروردین 99 | 01:19 - gamefa.com
شایعه: نسخه‌ی ریمستر Call Of Duty: Modern Warfare 3 در راه است
اوایل این ماه، TheGamingRevolution اعلام کرد اکتیویژن (Activision) در حال ساخت عناوین متعددی است و حتی فهرستی از این بازی‌ها را نیز به اشتراک گذاشت. یکی از این...

اوایل این ماه، TheGamingRevolution اعلام کرد اکتیویژن (Activision) در حال ساخت عناوین متعددی است و حتی فهرستی از این بازی‌ها را نیز به اشتراک گذاشت. یکی از این عناوین Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered بود که تاکنون جزئیات بسیار زیادی از آن فاش شده و به نظر می‌رسد واقعی است. اما ظاهراً اکتیویژن برای نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی دوست داشتنی Modern Warfare نیز برنامه‌ دارد.

کمی پس از فاش شدن جزئیات Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered، این کاربر به توییتر خود رفت و مدعی شد که نسخه‌ی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 3 نیز در دست تولید است:

مدتی است که در حال کار برروی MW3 Remastered بوده‌اند. می‌خواهم بدانم چه زمان و به چه شکلی آن را منتشر می‌کنند.

قطعاً این خبر در حال حاضر تنها یک شایعه است، اما TheGamingRevolution سابقه‌ی خوبی در فاش کردن پروژه‌های مربوط به Call of Duty دارد. به هر حال، اول باید شاهد انتشار رسمی نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 باشیم و بعد از آن به ریمستر نسخه‌ی سوم فکر کنیم.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید اکتیویژن این بار زیاده روی کرده است یا این‌که با ریمستر کردن نسخه‌ی سوم Modern Warfare موافق هستید؟

12345678910(23 رای, میانگین آرا 8٫52 از 10 )
Loading...
شایعه: نسخه‌ی ریمستر Call Of Duty: Modern Warfare 3 در راه است