TimTim

سایت خبر خوان

کشف انبار احتکار ماسک در زابل

پنج شنبه 15 اسفند 98 | 00:25 - bartarinha.ir
کشف انبار احتکار ماسک در زابل
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف یک انبار زیرزمینی با ۲۲ هزار عدد ماسک و تعداد قابل توجهی اقلام پزشکی در زابل خبر داد و گفت: اخفاء کالا در مغازه‌های همجوار و یا درون خودروها و عرضه آن با قیمت چندین برابر به اشخاص خاص از شیوه‌های جدید محتکرین اقلام پزشکی است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف یک انبار زیرزمینی با ۲۲ هزار عدد ماسک و تعداد قابل توجهی اقلام پزشکی در زابل خبر داد و گفت: اخفاء کالا در مغازه‌های همجوار و یا درون خودروها و عرضه آن با قیمت چندین برابر به اشخاص خاص از شیوه‌های جدید محتکرین اقلام پزشکی است.

سید یاسر رایگانی اظهار کرد: در اجرای طرح نظارتی ویژه شیوع ویروس کرونا در اقدام مشترک تعزیرات حکومتی و سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه در شهرستان زابل، از یک انبار زیرزمینی تعداد 22 هزار عدد ماسک، هزار عدد دستکش، 785 عدد بطری و ژل مایع ضد عفونی، 2 هزار عدد پد الکلی، 500 اسپری ضدعفونی کننده و هزار و 620 عدد سرم نمکی احتکار شده کشف و مکان فوق پلمب گردید.

وی افزود: همچنین روز گذشته سه واحد مرتبط با احتکار ماسک و مواد ضد عفونی کننده در زابل پلمب شد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: در زاهدان نیز تعداد 2 هزار و 550 ماسک، 300 عدد دستکش و 26 لیتر مایع ضدعفونی کننده احتکار شده کشف و در همین راستا دو انبار محل احتکار کالا پلمب شد.

رایگانی تصریح کرد: اخفاء کالا در مغازه‌های همجوار و یا درون خودروها و عرضه آن با قیمت چندین برابر و به اشخاص خاص، از شیوه‌های جدید محتکرین اقلام پزشکی بود.

کشف انبار احتکار ماسک در زابل