TimTim

سایت خبر خوان

11 علامت که ممکن است ازدواج شما به طلاق منتهی شود

دوشنبه 23 دی 98 | 10:53 - timtim.ir
11 علامت که ممکن است ازدواج شما به طلاق منتهی شود
شما کاملاً مطمئن هستید که می خواهید طلاق بگیرید ، اما بخشی از شما همچنان شک دارد. اما طلاق زندگی شما را تغییر خواهد داد ، بنابراین تصمیم گیری آسانی نیستش.

قبل از دادگاه، یک سؤال بزرگ وجود دارد که باید از خود بپرسید: "هدف شما چیست - آیا طلاق تنها یا بهترین گزینه شما برای دستیابی به آن است؟"

بین علاقه به پایان ازدواجتان و تمایل به نوع دیگری از رابطه ای که اکنون نمی توانید تصویری از آن داشته باشید ، اختلاف وجود دارد.

اگر بهترین دوستان شما در این وضعیت بوده باشند چه توصیه می کنند؟ نظر آنها می تواند به شما کمک کند تا حوادث را به عنوان یک شخص ثالث بی طرف ببینید.

همچنین مشاوره فردی یا زوجین می تواند به شما در پاسخ به این پرسش که آیا شما واقعا می خواهید ازدواجتان را نجات بدهید، کمک میکند. و واقعیت این است که داشتن یک مسئله به این معنا نیستش که رابطه شما قابل ترمیم نیست - و لزوماً طلاق شما را از همه مشکلات خلاص نخواهد کرد.


1. شما با هم شام نمی خورید.

شاید این موضوع یک مسئله جزئی به نظر برسد، اما در واقع ممکن است نشانه ای از بحرانی بزرگتر باشد. 

مهمترین مسئله این است که همسر شما تا دیر وقت کار می کند و شما نمی خواهید صبر کند تا با هم غذا بخورید. اما این یک اخطار هستش که شما دو نفر کاملاً از هم جدا شده اید. "بدون غذا خوردن با هم ، هیچ خانوادهی وجود ندارد."


2. شما از عادتهایتان رنج می برید ولی از گرفتن کمک خودداری میکنید.

چه این عادتها الکل، مواد مخدر، قمار و یا حتی وسواس فکری و بهداشتی باشد. در هر شرایطی ، اگر شما کمک نخواهید و یا از کمک گرفتن امتناع ورزید، ممکن است بخواهید درباره ازدواجتان  تجدید نظر کنید.


3. شما فقط به خاطر بچه های خود در کنار هم هستید.

مرسوم هستش که فکر کنید که کنار هم ماندن برای کودکان بهتر است. اما اگر این تنها دلیلی هستش که ازدواجتان را نگه می دارد ، "این یک مدرک هستش که هیچ ارتباطی بین شما و شریک زندگی تان وجود ندارد."


4. شما دیگر سرگرمی ندارید

زوج هایی که با هم بازی می کنند ، در کنار هم می مانند. مواظب باشید که "هیچ چیزی از تفریح، خنده و رفاقت بیشتر وجود ندارد". در حالی که می توانید بخشی از روابط خود را جبران کنید ، غیبت تفریح اغلب نشانگر سطح نارضایتی است ، که می تواند برای برخی از زوجین گذشته سخت باشد.


Powered by Froala Editor

طلاق