TimTim

سایت خبر خوان

آموزش تصویری بافت موی آبشاری

پنج شنبه 23 اسفند 97 | 12:05 - beytoote.com - 47

آموزش تصویری بافت موی آبشاریآموزش بافت آبشاری،بافت آبشاری،انواع بافت

بافت آبشاری

 

بافت موی آبشاری یکی از مدل های زیبای بافت مو است که طرفداران زیادی بخصوص در بین خانم‌های جوان دارد. این نوع بافت در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب است و تنها در چند دقیقه می‌توانید آن را انجام دهید. آموزش تصویری بافت موی آبشاری را در بیتوته دنبال کنید.

بافت موی آبشاری

بافت موی آبشاری را می‌توان روی انواع مو انجام داد اما این سبک بافت بر روی موهای لخت و رنگ روشن به خصوص موهای دارای مش، هایلایت و... زیبایی خود را بیشتر نمایان می‌سازد.

 

مهمترین نکته در این بافت این است که در روند بافت هر بار که تکه‌ جدیدی از مو را به بافت اضافه می‌کنید باید انتهای رشته‌ موی قبلی را در زیر آن رها ‌کنید.

 

می‌توانید پس از اتمام بافت رشته‌های رها شده مو را با استفاده از بابلیس بپیچید و به این بافت پیچ و تاب بیشتری بدهید و یا انتهای آن را همانند تصویر بالا جمع کرده و یک شینیون زیبا و شیک با آن داشته باشید.

 

این نکات را در حین انجام مرحله به مرحله آن که در تصاویر زیر قرار گرفته بهتر می‌توانید متوجه شوید. بافت موی آبشاری را می‌توانید در هر قسمت از سر که می‌خواهید انجام دهید.

 

آموزش تصویری بافت موی آبشاری

آموزش تصویری بافت آبشاری،بافت آبشاری،انواع بافت

مرحله اول آموزش بافت آبشاری

 

بافت آبشاری،آموزش گام به گام بافت آبشاری،انواع بافت

مرحله دوم آموزش بافت آبشاری

 

آموزش بافت آبشاری،بافت آبشاری،انواع بافت

مرحله سوم آموزش بافت آبشاری

 

بافت آبشاری،آموزش مرحله به مرحله بافت آبشاری،انواع بافت

مرحله چهارم آموزش بافت آبشاری

 

آموزش بافت آبشاری،بافت آبشاری،آموزش بافت

مرحله پنجم آموزش بافت آبشاری

 

آموزش بافت آبشاری،بافت آبشاری،آموزش انواع بافت

بافت آبشاری

 

 گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

بافت آبشاری, اموزش بافت ابشاری, انواع بافت, آموزش بافت, شینیون با بافت, مدل موی بافت, مدل بافت مومدل موی دخترانه, مدل مو, آموزش گام به گام بافت آبشاری, آموزش بافت آبشاری, آموزش تصویری بافت آبشاری, آموزش درست کردن مو, آموزش تصوری درست کردن مو, آرایش مو