TimTim

سایت خبر خوان

قطبی: عاشق پرسپولیس و فولاد هستم/ برانکو به نشست خبری بازی با فولاد نرسید

یکشنبه 21 بهمن 97 | 02:04 - beytoote.com - 13

قطبی: عاشق پرسپولیس و فولاد هستم/ برانکو به نشست خبری بازی با فولاد نرسیداخبار,اخبار ورزشی,افشین قطبی

سرمربی تیم فولاد خوزستان پیش از دیدار تیمش با پرسپولیس گفت همچنان به تیم سرخ پایتخت علاقه‌مند است اما حالا عشق دیگری هم به نام فولاد دارد.

به گزارش ایسنا، افشین قطبی سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس گفت: اولین تجربه مربی‌گری‌ام در ایران با باشگاه پرسپولیس بود و این تیم با تمام هوادارانش جایگاه عزیزی در قلبم دارد. لحظات خوبی را با پرسپولیس تجربه‌ کرده‌ام و همان طور که یک پدر می‌تواند عاشق دو فرزندش باشد، من هم عاشق فولاد و پرسپولیسم.

 

سرمربی فولاد همچنین درباره بازی فردا گفت: بازی بسیار مهمی برای هر دو باشگاه در پیش است و من خوشحالم که برای اولین بار مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم. روز سختی برای من خواهد بود چرا که هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم روی نیمکت تیمی در مقابل پرسپولیس مربی‌گری کنم اما باید وظیفه‌ام را انجام دهم‌. از هواداران پرسپولیس هم می‌خواهم مرا ببخشند. آرزو می‌کنم بازی زیبایی باشد. فولاد خیلی پیشرفت کرده و دوست داریم فاصله خودمان را با رقبا کمتر کنیم. بازیکنانم در بازی فردا انگیزه زیادی برای پیروزی دارند.

 

برانکو به نشست خبری بازی با فولاد نرسید

تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار با فولاد خوزستان در چارچوب لیگ برتر راهی اهواز شده است. با اینکه سرخ‌پوشان به اهواز رسیده‌اند، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس نمی‌تواند در نشست خبری بازی فردا (یکشنبه) برابر فولاد حاضر شود و قرار است تنها افشین قطبی، سرمربی فولاد در نشست خبری برابر خبرنگاران قرار بگیرد.

 

فولاد و پرسپولیس، یکشنبه از ساعت ۱۵ به مصاف هم می‌روند.


قطبی: عاشق پرسپولیس و فولاد هستم/ برانکو به نشست خبری بازی با فولاد نرسید