TimTim

سایت خبر خوان

طرز تهیه شیرینی رژیمی

چهارشنبه 22 خرداد 98 | 11:04 - beytoote.com - 11

طرز تهیه شیرینی رژیمی 

طرز تهیه شیرینی رژیمی

 

مواد لازم برای شیرینی رژیمی :

شیر   150 میلی لیتر
کره  30 گرم
 آرد  50 گرم
 تخم مرغ زده شده 1 عدد 
عسل 30 گرم
شکلات شیری برای تزئین 50 گرم

 

طرز تهیه شیرینی رژیمی :

ابتدا شیر را داخل تابه بریزید کمی که ولرم شد کره را اضافه کنید وقتی کره آب شد، عسل را با مواد مخلوط کنید، دقت کنید در تمام مراحل پخت حرارت باید کم باشد و با قاشق چوبی هم زده شود.

 

حالا آرد را یک مرتبه اضافه کنید، هم بزنید تا به خورد مواد برود. سپس گاز را خاموش کنید و یک عدد تخم مرغ هم زده را در دو مرحله با مواد مخلوط کنید، با قاشق مرتب هم بزنید تا مواد به صورت خمیر وسط تابه جمع شود.

 

مواد را پس از کمی خنک شدن داخل قیف با ماسوره ی دلخواه بریزید و داخل سینی فر که کاغذ روغنی گذاشتید، به صورت نوارهای بلند ماسوره بزنید، سپس روی شیرینی ها را با یک قاشق کره ی آب شده برس بکشید و در فر 170 درجه به مدت 20 دقیقه بگذارید بپزند تا روی آن طلایی شود، پس از سرد شدن می توانید نصفی از شیرینی ها را با شکلات آب شده تزیین کنید.

 

گردآوری: بخش آشپزی بیتوته

طرز تهیه شیرینی رژیمی, درست کردن شیرینی رژیمی, پخت شیرینی رژیمی, مواد لازم برای تهیه شیرینی رژیمی, نحوه درست کردن شیرینی رژیمی, روش درست کردن شیرینی رژیمی, پخت شیرینی رژیمی, نحوه پخت شیرینی رژیمی, نکاتی برای تهیه شیرینی رژیمی, روش درست کردن شیرینی رژیمی, طرز تهیه کیک و شیرینی رژیمی, طرز تهیه انواع شیرینی, آموزش آشپزی, سایت آشپزی